Gnderen Konu: Erkekler ????????l???????¼m Riski Alt???????±nda!  (Okunma says 6160 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd Deniz YALNIZ

• Resmi GFBL???????°**ENES**Resmi GFBL???????°
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1131
  • Site puan: 70
  • HEP DESTEK TAM DESTEK
Ynt: Erkekler ????????l???????¼m Riski Alt???????±nda!
« Yantla #30 : Aralk 11, 2010, 04:35:08 S »
abi ne olsa bize oluyor ya,erkekler yalanc???????±,erkekler salak,erkekler ???????¶l???????¼m tehlikesi alt???????±nda  :di????????lek: bu ne ya  ;D kad???????±nlara neden bi????????ey olmuyor arkadas  :tih:
/>
  o dahas???????± var anlay???????±ss???????±z???????±z b???????¼y???????¼m???????¼oz hep ???????§ocuguz ne varsa bizde var k???????¶t???????¼l???????¼k  :D meyve veren agac???????± ta????????larlar :D :D

evrimd KAR???????°????????

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 270
  • Site puan: 2
  • '''''????????EHADET T????????M ????????A????????RIDIR NES???????°LLERE ????????A????????LARA'''''
« Yantla #31 : Aralk 11, 2010, 07:47:53 S »
hadisi ????????erif de efendimiz (s.a.v) ???????§ok uyumay???????±n buyuruyor,???????§???????¼nk???????¼ fazla uyku,fazla yemek,fazla g???????¼lmek,hepsi zararl???????±,her????????eyde orta yolu bulmam???????±z gerekiyor.t???????±bben yeti????????kin bir insan???????±n g???????¼nde en ideal uyku saati 6-7 diye belirlenmi????????.
/>
/>benim de uyku problemim vard???????± herkes uykusuzluktan ????????ikayet ederken ben rahat???????§a g???????¼nde 14-12-11 en erken 9 saat uyuyabiliyordum :)
/> ama bu hadisleri bildi????????imden rahats???????±z oluyordum her g???????¼n biraz biraz ge???????§ uyuyarak ba????????lad???????±m ve ???????§ok ???????????????¼k???????¼r 5-6 saat yetiyo art???????±k....
AS???????°LLER AFFEDER
/>AC???????°ZLER ???????????????°KAYET EDER
/>BAS???????°TLER ???????°FT???????°RA EDER
/>AHMAKLAR GER????????EKLERDEN KA????????AR...

evrimd Deniz YALNIZ

• Resmi GFBL???????°**ENES**Resmi GFBL???????°
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1131
  • Site puan: 70
  • HEP DESTEK TAM DESTEK
« Yantla #32 : Haziran 30, 2011, 11:26:54 S »
ge???????§en de az uyuyan zekidir diyolard???????± yalan bunlar ????????eytan i????????i :D :D :D :D :D :D :D

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments