G÷nderen Konu: Kpss S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ptal Edilir Mi????  (Okunma sayřsř 1400 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř aylakadam

• aylakadam
  • Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 9
  • Site puanř: 0
  • www.boyalibasin.com
    • www.boyalibasin.com
g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerinizi payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim. . . . . .
www. boyalibasin. com

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
sanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.atamalar ertelendi bunla kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř aylakadam

• aylakadam
  • *
  • Ţleti: 9
  • www.boyalibasin.com
    • www.boyalibasin.com
san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m referandum da tepki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekmesin diye beklettiler . . . . 12 eyl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lden sonra atamalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaparlrrr:(((
www. boyalibasin. com

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
iptal olmaz sanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r haltta yapmazlar,
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
bence iptal de olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, kopya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekenleri belirleyip s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iptal etsinler. o kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bir puan ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k, bu saatten sonra yeniden s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amam tih.

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř elis

• elif
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1862
  • Site puanř: 88
  • Beklemek Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iddetlidir...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
nap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsa yaps├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar ama emek verenlerin eme├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a gitmese yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k  :(
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarla tokala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamak,
/>Dokundurmamak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yaslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na,
/>Ya da bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini belli etmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin o yeni adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a.
/>
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hep ellerinin tersiyle silerler...

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lkem...2010 T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiyesi'nde bizler hala KPSS'de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aibe olaylar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz.Ve ben b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir ortamda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmen olmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin afedersiniz g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.Mezun olacam aman allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m oda nesi beni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmen mezun eden g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lkem daha olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n koyun ol seni se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žicez deyip s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava tabi tutacak.Sonra o s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aibeler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kacak.Bunada eyvallah LAN seviyoruz demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iz bir kere

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř b77

• b7
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 67

ăevrimdř■ř saboor

• *
  • Ţleti: 1
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2014
Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim sistemi bir makina gibidir. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arklardan biri bozuldumu hepsi bozulur.Laf a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ken bundanda bahsedeyim. Gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlerin iyi yeti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ebilmesi ve bu sorunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilmesi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âncelikle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenin kendi sorunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gerekmektedir. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenine de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er vermeyen, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmeninin bilgiyi daha iyi nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll veririm ortam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan  ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒narak, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenini ay sonu kayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?atan ve bunu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vet veyahut di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er kayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lara y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânlendiren bir sistem ancak b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir nesil yeti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirebilir.
/>
We provide guarantee to pass learnalanguage.com learn russian gmat with online exam training learnalanguage.com itil and you can also get best quality rosettastone mcat along with The Polyglot Club mcat for your guaranteed success.

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments