G÷nderen Konu: Ebru G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? - Birg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?klar Biter  (Okunma sayřsř 7760 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř aykutcardesh

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1401
  • Site puanř: 134

ăevrimdř■ř ^^ELF├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░DA^^

• Kusursuzlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyada kendi sevece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmel g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 743
  • Site puanř: 112
  • Ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olup u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmak isterken, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž olup k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk sal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz..
Ben olmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nca hemen bulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un birini
/>Yol ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda unuttum yeminlerini
/>Sen bitirdin hem kendini hemde beni
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi git art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânme geri
/>
/>Kime gidersen git beni unut art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k
/>
/>Bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?klar biter hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ralar kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>Kimi seversen sev hep hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>Sanma bir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yerimi al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>Gelenler gideni bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n arat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>
/>
/>Super sozler, paylasim icin tesekkurler...
Sevgilim,
/>bu ayak sesleri, bu katli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómda
/>h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rriyetimi, ekme├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi ve seni kaybetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im oldu,
/>fakat a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinden
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?li elleriyle kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalacak olan
/>gelecek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlere g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venimi kaybetmedim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir zaman...
/>
/>Naz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Hikmet Ran

ăevrimdř■ř liligumm

• Basit bir c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleden ibaret...
  • Ţleti: 1140
  • Site puanř: 212
  • H@yat b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬úkl3m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬úz ;)
Acaba ben bu kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok mu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânyarg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ davrand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yoksa zamanla d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceler mi de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iyo ne :D uyus oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dinlemeye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...Banada bi halley oluyo galiba :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irin

ăevrimdř■ř aykutcardesh

• Ţleti: 1401
  • Site puanř: 134
Bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?klar biter hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ralar kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>Kimi seversen sev hep hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>Sanma bir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yerimi al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>Gelenler gideni bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n arat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r..

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments