G÷nderen Konu: E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde II. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim olmak/ acil cevap  (Okunma sayřsř 800 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř perse

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar , Hendek E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim'de II. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Pdr gelme olas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek, ama forumlarda okuduklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan korktum. II.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retimlerde derslerin verimsiz olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, hocalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n derse girmemeleri, v.s. gibi sorunlar ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor musunuz? Ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca dersler hangi saat aral├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda oluyor genelde? L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen ufak bir fikriniz olsa da yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden.

ăevrimdř■ř michaelCarleone

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 5
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Di­er
  • Kayřt D÷nemi: 2007
Ben 1.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim PDR mezunuyum inan ki bu fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltede PDR 2.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim kadar kebap bir b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m yokr.Ama gel gelelim hocalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n derse girmesiyse mevzu o zaman hendekte okuma tavsiyem karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im :hyr: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ genelde verimsiz veya bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žecek :zzz:

Seo4Smf Tagleri: e­itim ÷­retim cevap olmak fakŘltesinde 

Facebook Comments