G÷nderen Konu: Din K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Ve Ahlak Bilgisi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i  (Okunma sayřsř 13424 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř memobay

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 4
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar, bizim b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ders program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. bilgisi olan var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.1. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒flardan biri varsa bilgilendirebilir mi beni?

ăevrimdř■ř Minnel

• *
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar Din k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde mi veriliyor ?

ăevrimdř■ř HaCii

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r-Sanat Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 130
  • Site puanř: 5
    • www.pixxelweb.com
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2009
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Din K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ve Ahlak Bilgisi E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kadar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla...
Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒srar etme DOKSAN DA OLUR.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde NOKSAN DA OLUR.
/>Sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klenme ELDE NELER VAR.
/>Bir ben var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m deme YOKSAN DA OLUR

/>
/>
/>
/>
/>
/>Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamadan, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne dokunamadan.. "Sadece seviyorum".
/>
/>

ăevrimdř■ř Minnel

• *

ăevrimdř■ř HaCii

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r-Sanat Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 130
  • Site puanř: 5
    • www.pixxelweb.com
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2009
E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde , Hendek'te... Tam emin de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim ama .
Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒srar etme DOKSAN DA OLUR.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde NOKSAN DA OLUR.
/>Sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klenme ELDE NELER VAR.
/>Bir ben var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m deme YOKSAN DA OLUR

/>
/>
/>
/>
/>
/>Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamadan, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne dokunamadan.. "Sadece seviyorum".
/>
/>

ăevrimdř■ř Minnel

• *
Bende ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle biliyordum ama bu ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta biraz geriye do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru giderseniz arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde Ozanlarda oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu yazm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  kafam kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...Bilgisi olan varsa l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen yazabili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?r mi  :agla:

ăevrimdř■ř yesillim_34

• B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
http://www.ef.sakarya.edu.tr/index.php
/>
/>b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mler k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ilk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim din k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ve ahlak bilgisi e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor, san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hendekte.
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř Pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kontes

• شول_ج
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Temsilcisi
  • Ţleti: 521
  • Site puanř: 28
  • FakŘlte: Ţlahiyat FakŘltesi
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar Din k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde mi veriliyor ?
/>

/>Evet bizim okuldalar. Hendekte de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il.
/>Onlar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin bir l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tuf olsa gerek merkezde olmak ama siz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z sanki.
« Son DŘzenleme: Ůubat 26, 2012, 10:25:27 ÍS G÷nderen: Pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kontes »
...Bu da Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer Ya H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...

ăevrimdř■ř Minnel

• *
Blakis ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevindim Hendekte olmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z: kesin bir bilgiye ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.Benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemliydi te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim..

ăevrimdř■ř Pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kontes

• شول_ج
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Temsilcisi
  • Ţleti: 521
  • Site puanř: 28
  • FakŘlte: Ţlahiyat FakŘltesi
Blakis ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevindim Hendekte olmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z: kesin bir bilgiye ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.Benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemliydi te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim..
/>
Rica ederim, iyi ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amlar  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irin
...Bu da Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer Ya H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments