Gnderen Konu: ????????ar????????amba M???????± Ba????????l???????±yoruz...?  (Okunma says 4505 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd nicoenes

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 7
  • Site puan: 0
????????imdi byramdan snra ???????§ar????????amba m???????± ba????????l???????±caz.. herkes farkl???????± ????????i????????e s???????¶l???????¼o...

evrimd tubish

• Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 49
herkz farkl???????± b????????y s???????¶l???????¼yo ???????§ar????????mba resmi tatil denildi ozamn pr????????mbeye kal???????±o :h???????±nk:

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
arkdas???????±m resm???????± s???????±tede ole b???????±rsy yok ondan tat???????±l deg???????±ld???????±r..  www.sakarya.edu.tr yay???????±nlan???????±rsa tat???????±l d???????±ye ozmn tat???????±ld???????±r ondan ole b???????±r haber yokkk carsamba dersler basl???????±yor ;)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd tubish

• **
  • leti: 49
???????§ar????????mba ba????????l???????±oruz ozmn

evrimd ejderman

• €jderMan
???????§ar????????mba ba????????l???????±oruz ozmn
/>

/>Aynen oyle keske tat???????±l olsayd???????± ama oyle b???????±rsey olmad???????±g???????±ndan dolay???????± yar???????±n okullar ac???????±l???????±yr aksatmay???????±n dersler???????±n???????±z???????± bnce ;)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd nilnehriyim

• Tak???????±lan ????????ye
  • leti: 120
sabah 8 de dersim var ama yeti????????mem m???????¼mk???????¼n de????????il 20 dk ge???????§ ba????????larm???????± sizce  :agla: kaz???????±k bir soru sordum san???????±r???????±m  :????????irink???????±z:

evrimd nicoenes

• Tanr???????± Misafiri
  • *
ejderman sn olmasan ????????u sitenin hali vahim..tecr???????¼beli olmak ???????????????¶le ????????i????????e olsa qerek.. :d

evrimd ejderman

• €jderMan
ejderman sn olmasan ????????u sitenin hali vahim..tecr???????¼beli olmak ???????????????¶le ????????i????????e olsa qerek.. :d
/>

/>sabah 8 baslayan dersler de hocalar 8:30 baslyr genell???????±kle...
/>
/>
/>4 sene olunca tecrube oluyr n???????±lnehr???????± yard???????±m edeb???????±lceg???????±m b???????±rsey olursa yard???????±mc???????± olurum  :D :D
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

evrimd nilnehriyim

te????????ekk???????¼r ederim se???????§kin 8 30 da ba????????larsa s???????¼per olur istanbuldan ancak giderim :)

evrimd ejderman

• €jderMan
te????????ekk???????¼r ederim se???????§kin 8 30 da ba????????larsa s???????¼per olur istanbuldan ancak giderim :)
/>

/>Bakt???????±m s???????±md???????± s.v???????±donol???????± yaz???????±yor o hoca ???????±y???????±d???????±r ya anlay???????±sl???????± soylers???????±n mazeret???????±n???????± sorun c???????±karmazz zatennn  :deli: :deli:
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

evrimd AmyLover:)

• ZeZe!!!
  • Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 224
  • Site puan: 2
  • "u"MutLu =)
???????¶????????rendi????????imde y???????±k???????±lm???????±????????t???????±m ertesi g???????¼n dersmi ba????????lar diye istiodum ???????§ok tatil olmas???????±n???????±???????±???????±..ka???????§ y???????±l oldu ama zor gelio bavulla ak????????am yolculuk :D yar???????±n gitti????????imizde hoca gelmesse sinir olurum o ayr???????± :D
Belki g???????¼Ne$ Bir g???????¼N iKimiZ i????????in Do????????ar!!..
/>
/>kimileri kaybolur unutulur...hatta sesi bu ????????ehirde...bir gidenle bir kalan???????±n bilinir hikayesi..kimileri hayattan mutlu sonlar ???????§alar bu ????????ehirde..kimininde bizim gibi yar???????±m kal???????±r hikayesi....
/>Her????????ey melek(merylisa) ve de full of hayat enerjim MatRock i???????§in :p :D
/>

evrimd nilnehriyim

sa????????ol ???????§ok yard???????±mc???????± oldun s vodinal???????± bizim b???????¶l???????¼m???????¼n ba????????kan???????± zaten halkla ili????????kilerdeyim ben hocan???????±n iyi olmas???????±na sevindim  :????????irink???????±z:

evrimd G???????¶khan54

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 23
yar???????±n ba????????l???????±yo  8)

evrimd kordiseps

• leti: 124
  • Site puan: 1
    • Sakarya Anime Sevenler (facebook)
HAy???????±r ba????????lamiorusssss?  :deli:
/>Yuppiiiii
/>Daha hayvanat bah???????§esine gidiceeemm...  :laugh:

evrimd ejderman

• €jderMan
sa????????ol ???????§ok yard???????±mc???????± oldun s vodinal???????± bizim b???????¶l???????¼m???????¼n ba????????kan???????± zaten halkla ili????????kilerdeyim ben hocan???????±n iyi olmas???????±na sevindim  :????????irink???????±z:
/>

/>ewt oled???????±r ???????±y???????± hoca 2 sened???????±r ber???????± b???????±z???????±m okulda  gecen sene duzenl???????± derslere g???????±rmeye baslad???????±  :)
/>
/>
/>yar???????±n hukuk ders???????±n???????±z varm???????±s beni kars???????±larsan okulun onunde yar???????±n   geler???????±m dersinizee  :di????????lek: :di????????lek:
« Son Dzenleme: Eyll 22, 2009, 08:21:34 S Gnderen: ejderman »
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

evrimd kewel

• **
  • leti: 31
bana uyarsan 9  ancak baslars???????±n:)))))))))

evrimd G???????¶khan54

• Tanr???????± Misafiri
  • *
yar???????±n basl???????±o i????????te. :tih: bu arada tan???????±????????al???????±m kayna????????al???????±m arakda????????lar, 2. ???????¶????????retim in????????aat b???????¶l???????¼m???????¼ndeyim. bi s???????±k???????±nt???????±n???????±z olursa sakaryal???????± karde????????iniz olarak yard???????±mc???????± oluruz...  :)

evrimd *SIR

• h???????±r???????§???????±n
  • leti: 121
  • OFLU !!!
hafta sonu gelsek nas???????±l olur
/>
*SIR

evrimd G???????¶khan54

• Tanr???????± Misafiri
  • *
hafta sonu gelirseniz b???????¼y???????¼k bir ihtimalle yok ya???????±lm???????±???????? olursunuz. tabi tecr???????¼beli arkada????????lara sorman???????±z da fayda var ama bayram tatilinden sonra derslerin ba????????layaca???????????????± kanaatindeyim. ^-^

evrimd nicoenes

• Tanr???????± Misafiri
  • *
????????uqn okul'a qiden var m???????± ?

evrimd sewde_20

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 10
okul olsa nolur olmasa nolur bu g???????¼n zaten 1 d???????¶nem boyunca gitmicemiz ???????§ok g???????¼nler oluca???????????????± i???????§in bu 2 g???????¼n okula gitmemi????????iz problem olmaz bence zaten herkes haftasonu gidar sakaryaya

evrimd kaiser

• axel
  • Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 19
valla ben hala istanbulday???????±m ;D
Giden her sevgilinin ard???????±ndan hep biz olduk el sallayan...

evrimd ejderman

• €jderMan
okul olsa nolur olmasa nolur bu g???????¼n zaten 1 d???????¶nem boyunca gitmicemiz ???????§ok g???????¼nler oluca???????????????± i???????§in bu 2 g???????¼n okula gitmemi????????iz problem olmaz bence zaten herkes haftasonu gidar sakaryaya
/>

/>
/>Sen ole san ;)  hocas???????±na gore deg???????±s???????±yr bu ???????±sler  :di????????lek: :di????????lek:  bolumunu sole sana daha ???????±y???????± cevap vrrm yorumunla ???????±lgl???????± :D:D
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

evrimd kordiseps

• leti: 124
  • Site puan: 1
    • Sakarya Anime Sevenler (facebook)
Gitmedim. Mutluyum.
/>Pek ders de yap???????±lmam???????±????????. Kafam rahat... ;)

evrimd sewde_20

• Tanr???????± Misafiri
  • *

/>Sen ole san ;)  hocas???????±na gore deg???????±s???????±yr bu ???????±sler  :di????????lek: :di????????lek:  bolumunu sole sana daha ???????±y???????± cevap vrrm yorumunla ???????±lgl???????± :D:D
/>
/>
/>walla b???????¶l???????¼m???????¼m uli hocalarda tan???????±d???????±k sen rahat ol bana bi????????ey olmaz

evrimd ejderman

• €jderMan

/>Sen ole san ;)   hocas???????±na gore deg???????±s???????±yr bu ???????±sler  :di????????lek: :di????????lek:  bolumunu sole sana daha ???????±y???????± cevap vrrm yorumunla ???????±lgl???????± :D:D
/>
/>
/>walla b???????¶l???????¼m???????¼m uli hocalarda tan???????±d???????±k sen rahat ol bana bi????????ey olmaz
/>

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>hang???????± hocay???????±  tan???????±yrsn k???????±mm???????±s ooo tan???????±d???????±k hoca soylerm???????±s???????±n b???????±zde b???????±lel???????±mmm  :) :)  bolumun nedir onu b???????±r solerm???????±sn ??
/>
/>
/>
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

evrimd sewde_20

• Tanr???????± Misafiri
  • *
uli dedim ya uluslaras???????± ili????????kiler oluyo

evrimd ejderman

• €jderMan
uli dedim ya uluslaras???????± ili????????kiler oluyo
/>

/>
/>halkla ???????±l???????±sk???????±ler bolumu dglm???????± o bolum b???????± kac k???????±s???????± daha uluslarars???????± ???????±lsk???????±ler ded???????±de :S:S
/>
/>
/>
« Son Dzenleme: Eyll 24, 2009, 10:05:34 S Gnderen: ejderman »
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

evrimd sewde_20

• Tanr???????± Misafiri
  • *
herneyse herkesin kendi se???????§imi isteyen gider istemeyen gitmez se???????§imlerimizin sonu???????§lar???????± kimseyi ba????????lamaz

evrimd ejderman

• €jderMan
herneyse herkesin kendi se???????§imi isteyen gider istemeyen gitmez se???????§imlerimizin sonu???????§lar???????± kimseyi ba????????lamaz
/>

/>aynen. yaw banada b???????± yard???????±mc???????± olsan
/>banada hukuktan kal???????±yorummm  bir el atsanda gecsem su dersten  :di????????lek: :di????????lek:
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

evrimd sewde_20

• Tanr???????± Misafiri
  • *
walla benm torpilim babamdan bi????????ey yapamam kusura bakma

evrimd ejderman

• €jderMan
walla benm torpilim babamdan bi????????ey yapamam kusura bakma
/>

/>Nyse ozmnn saolas???????±nn  ha bu arada unutma her hocaya torpl gecmez hukukcu basta ;) tak???????±ldm sadece torp???????±ls???????±z geceb???????±lrs???????±n drslr???????± clsmk ytrl???????±  :di????????lek: :di????????lek:
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

evrimd sewde_20

• Tanr???????± Misafiri
  • *
tamam saol zaten yatay ge???????§ile geliyorum derslerimde gayet iidir

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments