G÷nderen Konu: Bu Siteye Ne Olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬??  (Okunma sayřsř 2233 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ynt: Bu Siteye Ne Olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬??
« Yanřtla #10 : Mart 09, 2013, 09:16:14 ÍS »
bir ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i olsa benle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitede afi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? falan yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsak bir ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeksek gerisi gelir
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř Cessyde

• ...
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 148
  • Site puanř: 10
  • ehe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âhe
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
« Yanřtla #11 : Mart 10, 2013, 05:54:54 ÍS »
nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l yani forumun reklam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yapcaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z :D bu siteye girin ogrencilerin u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rak yeri falan fi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?man ehe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âhe

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
« Yanřtla #12 : Mart 10, 2013, 06:22:23 ÍS »
nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l yani forumun reklam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yapcaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z :D bu siteye girin ogrencilerin u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rak yeri falan fi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?man ehe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âhe
/>

/>yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kan ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tlar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kartaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitenin farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yerlerine ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzellikle de kantinlere yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z duraklara vb.
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř MuzCumhuriyeti

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeden iyi olamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 39
  • Site puanř: 0
  • Sokak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na sorun kirlenmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel mi!
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2012
« Yanřtla #13 : Mart 10, 2013, 06:48:00 ÍS »
bir ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i olsa benle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitede afi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? falan yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsak bir ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeksek gerisi gelir
/>
bana 20-25 tane verin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žark caddesini donatay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m aga :D ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci mekan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žta. 3-5 iibf ye de yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m tamam :D
Allame
/>Beyni kovada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ergen, umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekti parsel
/>Yeni bi' d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya hayalden uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? resimdir pastel
/>Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kerem'e posta koydu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yok alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Mustang
/>Diziler en yalanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gaste
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Param├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver dilenci. Yarama basma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi. A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulana seksi vaat et k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n direnci
/>
/>Ben
/>
/>Slogan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ merak edenlere: Zihinsel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kendinle sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!
/>-----
/>
/>Biz erkekler korktu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok korka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.

« Yanřtla #14 : Mart 10, 2013, 11:56:32 ÍS »
bana 20-25 tane verin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žark caddesini donatay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m aga :D ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci mekan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žta. 3-5 iibf ye de yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m tamam :D
/>

/>mike den destek bekliyorum bu konuda
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri: olmu■ siteye 

Facebook Comments