G÷nderen Konu: Bir Maniniz Yoksa Annemler Size Gelecek | Ayfer Tun├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž  (Okunma sayřsř 1078 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1068
  • Site puanř: 47
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>Bir Maniniz Yoksa Annemler Size Gelecek/ 70'li Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llarda Hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z   
/>Ayfer Tun├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž
/>CAN YAYINLARI

/>
/>
/>
/>70’li Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llarda Hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z…
/>O y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža bizim ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin anlaml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olan bir on y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ldan, ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ anlamlar y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klenmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir on y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imizi, bu arada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuzu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m. B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olmak m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimi burkan, yoksa o tuhaf masumiyet miydi, bilmiyorum...
/>
/>Ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocukken b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kler konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?malar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, “Bizim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda... diye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?larlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒:
/>“Gaz lambas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ders ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. Bu kitapta ben de, “Bizim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda... diye s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âze ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.
/>
/>“Cep telefonu yoktu, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirleraras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na telefon ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. ...
/>
/>K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ó├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldum olas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ seven biri olarak gelecekte s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âze ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lanmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dilerim: “Bizim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda kitap diye bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ó├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ttan yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...

/>

/>
/>Ayfer Tun├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa zamanda bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt kitaba d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en Bir M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óniniz Yoksa Annemler Size Gelecek’te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemsiz, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒radan gibi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eylerden yola ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karak T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye’nin 1970’ li y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kimi zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseten, kimi zaman y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rek burkan bir panoramas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sunuyor. Usta bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n belle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inden s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gelen kitab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yeni bas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeni foto├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?raflarla zenginle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirerek sunuyoruz.
/>

/>
/>
/> 70'li y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmesek bile " Okuyarak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rendik , ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmeliyiz "diyorum .
/>
/>Sayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar...
Alřntř yapřlan: ?
Hocam alenen iki mesaj alt alta yazanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, konuyu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tarak sohbet edenleri g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
Alřntř yapřlan: Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi bak, GencSa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi yapmaz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey!

ăevrimdř■ř pSaSeTuBa

• uykum gibi gelsene...
  • Ţleti: 2943
  • Site puanř: 409
  • """FENERBAH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EM"""
duymu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum kitab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ::) hatta almak istedim ama bunu almak istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n Murathan Mungan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n son kitab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ buldum :) k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒smet olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yani :)
/>
/>
Alřntř
70'li y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmesek bile " Okuyarak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rendik , ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmeliyiz "diyorum .

/>ben de seni destekliyorum :-*
/>
/>t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kler kitap kurdu :)

/>
/>Parmak u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma hapsettim seni,
/>dokundu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um her yerde seni hissediyorum...
/>Can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...!
/>

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil

• Ţleti: 1068
  • Site puanř: 47
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
duymu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum kitab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ::) hatta almak istedim ama bunu almak istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n Murathan Mungan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n son kitab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ buldum :) k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒smet olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yani :)
/>
/>ben de seni destekliyorum :-*
/>
/>t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kler kitap kurdu :)
/>

/>Rica ederim can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m benim  ::)  Deste├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin de te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim  ::) 
/>
/>
Alřntř yapřlan: ?
Hocam alenen iki mesaj alt alta yazanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, konuyu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tarak sohbet edenleri g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
Alřntř yapřlan: Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi bak, GencSa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi yapmaz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey!

ăevrimdř■ř numberbir

• ...Olur ki, bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey sizin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iken, siz onu ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmezsiniz. Yine olur ki, bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey sizin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?
  • Ţleti: 4695
  • Site puanř: 560
Kitab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ismini g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde Z.K.Co├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kun'un kitaplar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma geldi :D
/>
/>
Alřntř
Ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocukken b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kler konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?malar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, “Bizim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda... diye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?larlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒:
/>“Gaz lambas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ders ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. Bu kitapta ben de, “Bizim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda... diye s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âze ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.

/>Bu k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bana da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n geliyor.
/>
/>En k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa zamanda temin ederek okumak dile├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iyle :)
/>
/>Te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erli moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m  ;)

ăevrimdř■ř delidus

• ...there is no second chance to make a good first impression...
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 564
  • Site puanř: 88
  • -asi-
asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda sadece 70'li y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ diil sonraki y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da az ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yo, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ benim" ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biz" dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im yerler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok oldu. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bi kitapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bence :) :) :)
...there is no second chance to make a good first impression...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments