G÷nderen Konu: bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k hikayesi  (Okunma sayřsř 923 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř elektra

• emre
  • Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 24
  • Site puanř: 0
bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k hikayesi
« : A­ustos 08, 2007, 11:36:16 ÍÍ »
Daha 25 ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ama hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sonundayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Tedavisi m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n olmayan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l bir kansere yakalanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Kah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde eve kapam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kendini.. Soka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu. Annesi.. Bir de kendisi.. O kadard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..Bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n fena halde s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, dayanamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, att├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kendini soka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a..Bir y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n vitrinin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti.. Tam bir CD satan d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kkan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da geride b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki, bir an durdu. Geri d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝, kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒dan i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeri, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne hayal meyal tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za bir daha bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Kendi ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda harika bir gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tezgahtar..Hani ilk bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ta a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k derler ya, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te.. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeri girdi..K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyerek ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu ona.. "Size nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m edebilirim" diye..Nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msemeydi o.. Hemen orac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpmek istedi k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..Kekeledi, geveledi, sonra "Evet" diyebildi.. Rast gele bir pla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aret ederek.. "Evet.. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u CD'yi bana sarar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z?.." K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z CD'yi ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeri gitti. Az sonra paket edilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? geri geldi.Ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ paketi, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kkandan, evine d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmadan dolab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na att├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..Ertesi sabah gene gitti ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kkana.. Gene bir CD g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsterdi k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za, sard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ eve getirdi, att├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ paketi dolaba, gene a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmadan.. G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nler hep al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p sard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan CD'lerle ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti.. K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaya bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ cesaret edemiyordu. Annesine a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sonunda..Annesi "Git konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? o├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lum, ne var bunda" dedi..
/>Ertesi sabah b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n cesaretini toplad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Erkenden d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kkana gitti. Bir CD se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti. K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lerek ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Arkaya gitti, paketlemeye.K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerdeyken bir ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da "Sizi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel buldum, bir gece yemek yiyelim mi? " diye yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na telefon numaras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ekledi, notu kasan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na koydu gizlice.. Sonra paketini al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gene d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kkandan..├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ki g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sonra evin telefonu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.. Anne a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ telefonu.. CD D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kkan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndaki tezgahtar k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ arayan.. Delikanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istedi.. Notunu daha yeni bulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu ..Anne a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu.."Duymad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒" dedi.. "D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n kaybettik o├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lumu.." Cenazeden birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sonra, anne o├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lunun odas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na girebildi sonunda.. Ortal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeki d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zen vermeliydi. Dolab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.. Oraya at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? paket g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝..Paketleri ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, o├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lunun yata├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na oturdu ve bir tanesini a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde bir CD vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, bir de minik not.."Merhaba.. Sizi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle tatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ buldum ki.. Daha yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mak istiyorum.. Bir ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am yemek yiyelim mi?.. Sevgiler.." Anne bir paketi daha a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.. Onda da bir CD ve bir not vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..
/>
/>"Siz ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok tatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ birisiniz, hadi beni bu gece yeme├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e davet edin, art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k.. Sevgiler...."
/>
emre

ăevrimdř■ř nese_ng

• >>..en do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru zaman=can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i zaman..<<
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 572
  • Site puanř: 33
Ynt: bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k hikayesi
« Yanřtla #1 : A­ustos 08, 2007, 12:10:15 ÍS »
g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bi hikaye... :] defalarca okudu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um bi hikaye hatta.. :)
/>
/>hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ertelememek gerekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini bi kez daha g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olduk.. ::)
/>
/>zaman kimseyi beklemez..ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer gider.. sonra elinizdekilerin gitme zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gelir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žatar bi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n..bi bakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z yok olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.. istediklerinizi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyemeden...hissettiremeden sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inizi..
/>
/>ooff oofff ;D dertlendim gene
/>
/>te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin.. ;)
D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum; ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyse var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eniyorum; ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyse yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n :P

ăevrimdř■ř elektra

• emre
  • Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 24
  • Site puanř: 0
« Yanřtla #2 : A­ustos 08, 2007, 12:35:58 ÍS »
walla sitede varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmiyorum ama yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
emre

ăevrimdř■ř nese_ng

• >>..en do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru zaman=can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i zaman..<<
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 572
  • Site puanř: 33
« Yanřtla #3 : A­ustos 08, 2007, 12:42:34 ÍS »
walla sitede varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmiyorum ama yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>

/>bunu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlemek bana d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mez ama yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmak amac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum ;) arama yapabilirsin konuyu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmadan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce :]
/>ben burda okudum demedim zaten :) ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka yerlerde defalarca okumu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum ondan bahsettim :) te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler tekrar .. ;)
D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum; ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyse var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eniyorum; ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyse yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n :P

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments