Gnderen Konu: Beyaz Melek'e ???????°ki ????????d???????¼l Birden..  (Okunma says 1389 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Lithium

• Ziyareti

/>
/>
/>Mahsun K???????±rm???????±z???????±g???????¼l, ABD’deki 41.Uluslararas???????± Houston Film Festivali’nden iki ???????¶d???????¼lle d???????¶nd???????¼.
/>
/>Mahsun K???????±rm???????±z???????±g???????¼l, ABD’den iki ???????¶d???????¼lle d???????¶nd???????¼. 41.Uluslararas???????± Houston Film Festivali’nde en iyi yabanc???????± film ve en iyi y???????¶netmen j???????¼ri ???????¶zel ???????¶d???????¼l???????¼ alan ‘Beyaz Melek’ filminin y???????¶netmeni Mahsun K???????±rm???????±z???????±g???????¼l, Atat???????¼rk Havaliman???????±’nda hem mutlu hem gururluydu.
/>
/>K???????±rm???????±z???????±g???????¼l, THY’nin tarifeli seferiyle Chicago'dan ???????°stanbul’a geli????????inde kameralar???????±n kar???????????????±s???????±na filmin oyuncular???????±ndan Fadik Sevin Atasoy’la ???????§???????±kt???????±. K???????±rm???????±z???????±g???????¼l ald???????±klar???????± ???????¶d???????¼lleri tiyatro ve sinema d???????¼nyas???????±n???????±n en b???????¼y???????¼k ustalar???????±na arma????????an ettiklerini s???????¶yledi. ABD’deki ???????¶d???????¼l t???????¶reninin ard???????±ndan filmin oyuncular???????±ndan Fadik Sevin Atasoy ile birlikte T???????¼rkiye’ye d???????¶nen K???????±rm???????±z???????±g???????¼l, Atat???????¼rk Havaliman???????±’nda gazetecilerin sorular???????±n???????± yan???????±tlad???????±. Festivalde T???????¼rkiye’ye en iyi ????????ekilde temsil ettiklerini belirten K???????±rm???????±z???????±g???????¼l "Beyaz Melek bir sevgi filmi.
/>
/>BEN???????°M ???????°???????????????°N ????????OK ANLAMLI
/>
/>Bu sevgiyi hisseden ABD’li sinemaseverlere, festival j???????¼risine te????????ekk???????¼r ediyorum. T???????¼rkiye’de seyircinin g???????¶sterdi????????i duyarl???????±l???????±???????????????± ABD’li izleyicilerden ve j???????¼riden de g???????¶rd???????¼k" dedi. Sineman???????±n evrensel bir anlat???????±m dili oldu????????unu vurgulayan K???????±rm???????±z???????±g???????¼l, 'Benim i???????§in ???????§ok anlaml???????± bir ???????¶d???????¼l oldu. Bu iki ???????¶d???????¼l???????¼ benim filimde oynam???????±????????, ya???????? ortalamas???????± 70 olan tiyatro ve sineme d???????¼nyas???????±n???????±n en b???????¼y???????¼k ustalar???????±na arma????????an etmek istiyorum" diye konu????????tu.
/>
/>????????D????????L???????? ALDI BAVULU KAYBOLDU
/>
/>K???????±rm???????±z???????±g???????¼l ayr???????±ca festivalde kapan???????±???????? filmi olarak g???????¶sterilmesinden dolay???????± gururland???????±???????????????±n???????± da belirtti. Houston Film Festivali’nin d???????¼nyada en ba????????ar???????±l???????± y???????¶netmenler i???????§in bir k???????¶pr???????¼ oldu????????unun alt???????±n???????± ???????§izen Fadik Sevin Atasoy ise “Hemen hemen hepsi ilk ???????¶d???????¼llerini bu festivalde alm???????±????????. Festivalin kapan???????±???????????????±n???????± Beyaz Melek ile yapmak gurur verici. ????????lkemizi en iyi ????????ekilde temsil etti????????imize inan???????±yoruz ????????ok mutluyuz" diye konu????????tu. Bu arada bavullar???????±n???????± bekleyen K???????±rm???????±z???????±g???????¼l bir s???????¼rprizle kar???????????????±la????????t???????±. K???????±rm???????±z???????±g???????¼l’???????¼n bavulunu bir yolcu yanl???????±????????l???????±kla alm???????±????????t???????±. Bavul kar???????±???????????????±kl???????±???????????????± k???????±sa bir s???????¼rede ???????§???????¶z???????¼ld???????¼

evrimd cerenefe

• :) :)
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1704
  • Site puan: 214
  • :) Bilgisayar ????????????????retmeni art???????±k (:
Ynt: Beyaz Melek'e ???????°ki ????????d???????¼l Birden..
« Yantla #1 : Mays 05, 2008, 01:28:16 »
helal olsun haketmi????????lerdi zaten bi ???????¶d???????¼lde ben veriirdim ama yok i????????te
/>
/>saolas???????±n payla???????????????±m i???????§in

Lithium

• Ziyareti
« Yantla #2 : Mays 05, 2008, 01:29:08 »
helal olsun haketmi????????lerdi zaten bi ???????¶d???????¼lde ben veriirdim ama yok i????????te
/>
/>saolas???????±n payla???????????????±m i???????§in
/>

/>Sen + ver d???????¶n???????¼???????? o da yeter. :D

evrimd cerenefe

• :) :)
  • leti: 1704
  • Site puan: 214
  • :) Bilgisayar ????????????????retmeni art???????±k (:
« Yantla #3 : Mays 05, 2008, 01:40:48 »
hakaketen hakkettiler yaff tamer abi bana k???????±zacak ????????imdi  + verdim ben

evrimd DoNCaRLoS

• ...DoNCaRLoS...
  • leti: 4226
  • Site puan: 336
  • DoNCaRLoS
    • DoNCaRLoS is Life
« Yantla #4 : Mays 25, 2008, 08:52:13 »
Bu kdar ???????¶d???????¼l ald???????± film hen???????¼z izlemi???????? de????????ilim.. Ama inan???????±om big???????¼n izlicem bu filmi.. ;D
TurkishSoN Organization..

evrimd TouchY

• Eskilerden...
  • leti: 2500
  • Site puan: 420
  • ...YaPaYalN???????±Z...
    • [...????????iiRLeRiMi oKuMaK iSTeYeNLeR BuYuRSuN...]
« Yantla #5 : Mays 25, 2008, 10:10:14 »
ben cok begendim filmi,bukadar guzel bir filmin emeginin kar???????????????±l???????±g???????±n???????± almas???????± da cok g???????¼zel   ::) :alk???????±????????:

/>|...Y???????¼re????????imin Devrik H???????¼k???????¼mdarl???????±???????????????± ???????°syan???????±n E????????i????????indedir...|

evrimd aysebo

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 22
  • Site puan: 0
« Yantla #6 : Austos 15, 2008, 05:35:05 S »
S???????¼per bi film hakettiklerinede inan???????±yorum herkes izlemelii..:)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments