G÷nderen Konu: Beni Tutmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n....  (Okunma sayřsř 654 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř SaVaS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒_├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aiR

• Toke M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iya_ Asmemi Biyo Tare
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 670
  • Site puanř: 50
  • Korma, Hayk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r;; Fa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?izme Hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
Beni Tutmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n....
« : Ůubat 03, 2008, 11:45:48 ÍS »
Beni Tutmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n 
/>   
/>
/>
/>Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?murlu ve upuzun bir yolu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e kalka y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝meye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>Ve inan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamayacak kadar duygusal bir ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz oldu seninle.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?stelik biz bunu bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r boyu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gider sanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k.
/>Beni tutma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle sahnelere gelemem, beni tutma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle biriktim, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle gerildim ki,topyek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r toz olur da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>
/>
/>
/>Sen benim en ince dilimde t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>Sen benim en ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cra duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ talan ederek beslendin
/>Her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyin merkezi sendin ve her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey senin etraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânerdi.
/>Bar k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?elerinde t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kenip kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlarda ararken kendimi, Gelip sana s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.,umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bir kez daha s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânerdi.
/>
/>
/>
/>Beni tutma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?antajlara boyun e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mem.
/>Beni tutma h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žatlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle sabrettim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle doldum ki,
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi yanarda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar gibi birden patlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>
/>
/>Bir yavru ser├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že hayata ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r gibi a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?land├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m sana,
/>Bir topal kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nca yuvas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r gibi, titredim ve heyecanland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,
/>Bu ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekip gitme ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ve seni sildim.
/>Bir tuhaf senaryoydu ve bu senaryoda zavall├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir fig├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sadece, anlatamam
/>Kumlara yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kler kadar k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝midim.
/>Ve anlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ki bir tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyleri ben ilk dalgada yitirmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>
/>
/>
/>Beni tutma ben senin dizlerine ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkemem
/>Beni tutma ellerinde kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>
/>
/>
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle darald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bunald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ki;
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi bir saniye bile oyalarsan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>SEN, kalbimi emanet edecek kadar g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝vendi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im, dost bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>SEN, bir lokmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bile hazmedemeyip birlikte yedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>Yatalak olsan alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yapsan bile i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmeden, al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im
/>Bu nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l insanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, bu nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, bu nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l vefaym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Bu nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ulan bu nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l vicdans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k, bu nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l cefa
/>
/>
/>Beni tutma gazab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yakar ellerini, beni tutma hurdaha├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olursun.
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ki,bir ah ederim kaskat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kesilir ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olursun.
/>
/>
/>
/>Ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne sokuyorum d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyaya,ama sen k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒srarla g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorsun
/>Ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi beynine sokuyorum hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ alg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamak istemiyorsun.
/>Hala o aptal k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ende oturup, beni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âng├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lerinle yarg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamak ne kolaym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>Peki! g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klerimi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n, ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ SEN!
/>Peki devrik heykellerin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ o y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ce gururlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla,
/>Yoksul fakat d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st bir m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zrak gibi dimdik duranlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ SEN!
/>Beni tutma g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kan i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde, beni tutma darmada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n olursun
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok yedim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok doydum ki
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m kaskat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur rezil olursun
/>
/>
/>
/>
/>Ey kir i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenler, herkesin at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na binenler
/>Ey s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nenler, ey b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlenler, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nenler,
/>Herkesi birbirine d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p, sinsice sevinenler
/>Ey gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi harcayanlar, ey ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ttan kaplanlar, zavall├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žanlar.
/>Ey ci├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eri be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? para etmezler, ey s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ fellik fellik ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žanlar
/>Ey darbe ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, orta yolcular, d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânekler, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âcekler
/>Ey ispiyoncular, bozguncular, medya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmezleri y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekler, i**eler
/>
/>
/>
/>
/>Beni tutmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ulan burama geldi dayand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>Beni tutmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bozar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu kirli numaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok kan kusturdunuz ki
/>Ulan bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arj├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre diz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ALAYINIZI! .......
/>.
/>
/>Yusuf Hayalo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lu
/>
/>.
/>
/>
/>
/>
A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamadan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel,
/>Kalplerde heyecan
/>Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?larda korku oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel...
/>Birbirimize sezdirmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?,
/>Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmesin diye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabalay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?,
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerinin mavisine de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i zaman...
/>A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamadan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel....

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments