G÷nderen Konu: Ben Deliyim  (Okunma sayřsř 1011 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř N.Deniz

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 828
  • Site puanř: 56
Ben Deliyim
« : Kasřm 13, 2008, 06:40:06 ÍS »
ben deliyim…
/>yorgun ve yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlara misafirim...
/>gecenin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerimde.
/>denizin ortas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k bir aday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zme bilmem…
/>y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi bir yere b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yerden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok uzaklarday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kapatm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝leri beynime ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>hey! sabreden dervi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bana da sabretmeyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retsene.
/>ben deliyim, ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey bilirim.
/>renkler ve zevkler hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey ifade etmez bana...
/>sonlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yerden, ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n son buldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u yere gidiyorum.
/>kara bir tren gibiyim yani, bir istasyondan bir istasyona, hep ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ raylar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinde.
/>
/>ben deliyim…
/>benim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im batmaz, d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyam d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmez, ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hep mehtap halindedir, r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬órlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?udan eser...
/>kadehime doldurdu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nle sarho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olurum,
/>mezem ise bir dilim umut.
/>ezbere bilirim ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arken sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>ben deliyim.
/>olmayan akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dar a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na asar, ipini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekerim.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m kur├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un olup ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerime.
/>binlerce kez ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlmemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>ben s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n canbaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?al bir felaket, sosyal bir belay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>ben deliyim…
/>benim mevsimim de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mez, sadece bahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lardan sadece g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝vercini bilirim, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kanatlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla beraber ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpar.
/>insanlardan yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ severim, onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceye kadar.
/>
/>ben deliyim…
/>ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylerim, sessiz sessiz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirler yazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. bilmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im yerlerin, tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilerin resimlerini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žizerim.
/>
/>ben deliyim...
/>kendimle sohbet eder, kendi kendime g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lerim.
/>telefon kul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝beleriyle kavga ederim.
/>asfalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n siyah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda kaybolur, d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelere dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmaz sokaklarda kendimi arar, bir de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel hayaller kurar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>sonra, sonra hayallerimle beraber suya d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erim.
/>
/>
/>ben deliyim…
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin anlam ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒maz, kimseye d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?man de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim, kimseye de dost olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>ben kendime bile yabanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hep sans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, bir fahi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enin hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi yalanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>ufac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bir bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?az├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mler.
/>kimi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi bilmeden, hasretin en yo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un halini ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>ah! i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimden da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tmak gelir, da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tamam ya, kendimi da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimin kahverengisi gitgide koyula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor, insanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nki kank├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>bakamam kimsenin y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne, sevgiye muhta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bir yavruya d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âner y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im... kalbim titrer, hayk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama duyuramam sesimi...
/>yine de sard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde, yakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m cigarada bulurum mutlulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u...
/>
/>ben deliyim, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamamaya yemin etmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim...
/>sonu dramla biten bir hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k bir komedi dizisiyim.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u zaman ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žorbama kinimi do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rar, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âfkemi ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>zehir kokan bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l biter dudaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda,
/>kimisi t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r, kimisi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âper.
/>t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rene mezar, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpene lalezar olurum.
/>
/>ben deliyim...
/>bulmacaya benzerim. kimi zaman soldan sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a bir nota.
/>kimi zaman yukar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒dan a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya eski m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r'da bir tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>ben deliyim, geceyi ikiye b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âler, sonra hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yalan koyar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>
/>ben deliyim, ben y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝reklerde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlem, kafalarda soru i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aretiyim.
/>anlamayana az gelirim, anlayana ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok...
/>ne yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey bekler benden, ne de ben yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlardan...
/>ben deliyim...
/>a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamamaya yemin etmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim...
/>
/>
/>Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..

ăevrimdř■ř saphira_arya

• Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216
Ynt: Ben Deliyim
« Yanřtla #1 : Kasřm 13, 2008, 06:41:14 ÍS »
paylas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin saol... :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z:
Melekler seninle olsun ...

ăevrimdř■ř gur!s

• Ţleti: 4602
  • Site puanř: 295
  • maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
« Yanřtla #2 : Kasřm 13, 2008, 06:48:22 ÍS »
her insan biraz delidir, deli olmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmelidir.
/>
/>ve ilk kez bu kadar delilikle ilgili bir yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ okudum te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederimmmmmmm :sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l:
... ya ben terk edemiyorum konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk bu hava
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

ăevrimdř■ř SaVaS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒_├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aiR

• Toke M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iya_ Asmemi Biyo Tare
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 670
  • Site puanř: 50
  • Korma, Hayk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r;; Fa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?izme Hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
« Yanřtla #3 : Kasřm 13, 2008, 07:41:19 ÍS »
Daha onceden ben yay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iiri .. tekrar okumak guzel ama san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsam b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raz eks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k yay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ryerler├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nden ;)
A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamadan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel,
/>Kalplerde heyecan
/>Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?larda korku oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel...
/>Birbirimize sezdirmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?,
/>Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmesin diye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabalay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?,
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerinin mavisine de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i zaman...
/>A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamadan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel....

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments