G÷nderen Konu: Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Harflerden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirleriniz...  (Okunma sayřsř 21044 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř burcu utas

• ***CaD├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒I***
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 35
  • Site puanř: 2
tamam tamam saol  :sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l:
***CaD├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒I***

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
tamam tamam saol  :sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l:
/>

/>U tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum yasamya hayatta
/>T erkedilip gitti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im gecelerimi hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kca
/>A k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimde ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar durmayacas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na
/>S oruyrum kendime ne kadar daha s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝recek bu feryat..

/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lgin├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž Bir soy isimmmm ::)))))
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř burcu utas

• ***CaD├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒I***
  • **
  • Ţleti: 35
  • Site puanř: 2
gariptr  ;) tesekkur edermm :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
***CaD├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒I***

ăevrimdř■ř sevil:)

• **
  • Ţleti: 37
  • Site puanř: 0
te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ejderman

ăevrimdř■ř bonussella

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 187
  • Site puanř: 0

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? fkene yenik d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?me sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>Z orda kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nca b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k rabbime sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>L imon gibi ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hayat gibi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>E skimi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bez gibi yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k sevgim gibi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k
/>M utlulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um gibi heba olma bu devirde  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tamamda lem k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pek bi uyumlu olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  mersi diym bari  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>
Hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, 
/>mevsimine kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inin bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žesinde a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabilecek
/>bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ anlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n an d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
/>  

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
bu gece ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirlerden giri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ foruma,
/>akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma buras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ geldi,
/>bayag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mse k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mse akrostij yapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor,g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelleyey├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rafan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n boyu gibi boyun var
/>A llah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ahma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ul duygun var
/>F arzet sen bir odunsun
/>E ee yani g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel yontulursun
/>R abbim beni senden korusun  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
/>A llah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ahma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ul duygun var
/>

/>:di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: ahh zafer ahh :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
/>

/>kikiriki :)
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âziltifat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle mi oluyor :)
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments