G÷nderen Konu: Alfabedeki 29 Harfin 4 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Nerde???  (Okunma sayřsř 1042 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř eLViRa61

• Seni bana anlatan o masal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ her gece odama kapan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p saatlerce dinledim
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2763
  • Site puanř: 178
  • ***PiSKaNeV*** Eskiler Tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r Yeniler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rnek Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
    • WebAslan
Bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n bir m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝fettis bir ilk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âgretim okulunu teftis etmis.sinifa girdiginde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âgrencilerden siralari en arkasinda oturan miskin,ilgisiz bir cocugu kaldirmis ve sormus.bana alfabemizdeki hafleri sayarmisin der.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?grenci d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt kez alfabeyi sayar ,her defasinda 25 harf sayar.m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝fettis derki .Oglum alfemizde 29 harf var sen 25 tane sayiyorsun nasil olur.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân siralardan bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âgrenci kalkar derki ;Hocam o Fenerlidir o y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden U,E,F,A yi bilmez

/>
/>Kavgalar Ve Zor Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am Sebeb Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žim S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Bir Evdi Sadece Mutluluk Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

ăevrimdř■ř sEcrEt

• secret_girl
  • Ţleti: 1998
  • Site puanř: 135
  • nothings gonna change my love for u...
Ynt: Alfabedeki 29 Harfin 4 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Nerde???
« Yanřtla #1 : Ůubat 26, 2009, 02:55:57 ÍÍ »
Allah Allah
It'StHaT YoU dOn'T KnOw AbOuT

ăevrimdř■ř apsuwa_ibrahim

• non_nobis_solum
  • Ţleti: 1031
  • Site puanř: 33
  • Neden ki bu ama├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z yarat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yok olacaksa birg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n
    • internetin karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
« Yanřtla #2 : Ůubat 26, 2009, 02:59:35 ÍÍ »
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok komiksin arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m  :'( :'( :'(
ELifin noktas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yoktur o y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden kesrete buLa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
/>ELif sondaki hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir harfLe birLe├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mez o y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r...
/>ELif b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n harfLerin ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r o y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden vahdet ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeredir..
/>
/>Canda ELif Yok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░se,O Can Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž'tir..
/>
/>Ne Mutlu T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?M Diyene !!!!
/>Ne Mutlu ATAT├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Sevene !!!

ăevrimdř■ř RoKeT

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 17
  • Site puanř: 5
« Yanřtla #3 : Ůubat 26, 2009, 03:02:59 ÍÍ »
zauhzauhuzhauzhazua 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> zhuazhauhasuhzuzh  :deli: :deli: :deli:

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments