G÷nderen Konu: Akrosti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? (23 Nisan ile ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lgili)  (Okunma sayřsř 777 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
Ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, akrosti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdevime yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m eder misin abla dedi.
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░RM├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░SAN i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin bir akrosti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>Yazacak kafa yok bende :)
/>Yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m edin bi iki c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle de yazal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hadi :)
/>
« Son DŘzenleme: Nisan 02, 2014, 07:16:48 ÍS G÷nderen: mike_c »
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
H asretinle doldu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yine
/>A yakta  durcak derman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kalmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>Y ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n koca bir ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla
/>D ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerime sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ebedi r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yamla
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žim de bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var sen gittin gideli bir yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda.. :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  :D
/>
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░smi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ol ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ef.
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
ozaman i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? beni a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar :D :D iyi siirler :)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri: akrostij 

Facebook Comments