G÷nderen Konu: A$k icin...  (Okunma sayřsř 2245 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř BaRBiE54

• ..::DeRyA::..
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2302
  • Site puanř: 247
  • !!!..TeK a$k SaKaRya a$kI..!!!
A$k icin...
« : Mayřs 13, 2007, 03:48:46 ÍÍ »
A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin...
/>  
/>Bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yapabilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na
/>inan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsan ve buna ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?men hala yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zsan, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin rahat
/>olsun. Giden zaten gitmeyi kafas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na koymu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tur ve
/>yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n onun duda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda hafif bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseme
/>yaratmaktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e yaramayacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Sen
/>kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya
/>haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Hani a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nla ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? tutsan "Bu ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un kanad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>neden beyaz de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il diye bir soruyla bile
/>kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilirsin.. iki ucu keskin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bu
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in. Yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nla de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nla
/>yarg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n her zaman. Bu mahkemede hafifletici
/>sebepler yoktur. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi halin cezanda indirim sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamaz.
/>Sen, "Ama senin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m" derken o, "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu
/>yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n" diye cevap verecektir.
/>Ve ne s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylersen kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda mutlaka ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir iddiayla
/>kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?acaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lme, sen a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>gerekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i gibi ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zledin, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žtin, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledin, d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirler yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>"Peki o ne yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒" deme. Herkes kendinden sorumludur
/>a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kta. Sen a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ doya doya ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arken o kendine
/>engeller koyuyorsa bu onun sorunu. Bir insan eksik
/>ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsa, ve bu eksikli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i halde tamamlamak
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsa ne yapabilirsin ki onun i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin?

/>HAYATI ISKALAMA L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?N YOK SEN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N!
/>onun varsa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak o l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ sonuna
/>kadar ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. Her zamanki gibi ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ayacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sen.
/>"Ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lara tutunarak" ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?reneli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok oldu.
/>

/>Not: Alintidir
/>
Tek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žare bu diyorsan, hadi..bir daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝relim Beni!
/>Merak etme sensizlikten zor degil bu!
/>Bilmiyorsun Beni en ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok neyin kirdigini!

ăevrimdř■ř mehmetkamu

• Unutulur mu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âky├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 1567
  • Site puanř: 34
  • Kimse kimsenin her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi olamazm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!!!
Ynt: A$k icin...
« Yanřtla #1 : Mayřs 13, 2007, 07:46:20 ÍÍ »
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lme, sen a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>gerekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i gibi ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zledin, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žtin, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledin, d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirler yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>"Peki o ne yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒" deme. Herkes kendinden sorumludur a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kta
/>Ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lara tutunarak" ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?reneli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok oldu
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin sagol.Hayat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyki b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rana kadar senden al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r taki tamam ben senden gelen her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye raz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldum ve olacam senden gelecek her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey benden bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eymi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi kobullenecem.Yani hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmeyecen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ hayat sana onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sunuyo sende mecburen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun.Bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan sonra hayat tamam sen sevgiyi hakkettin bundan sonra senden almayacam sana verecem der.amam ben daha hayattan almaya ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
A ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ufek in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah

ăevrimdř■ř BaRBiE54

« Yanřtla #2 : Mayřs 13, 2007, 12:40:35 ÍS »
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lme, sen a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>"Peki o ne yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒" deme. Herkes kendinden sorumludur a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kta
/>Ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lara tutunarak" ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?reneli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok oldu
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin sagol.Hayat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyki b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rana kadar senden al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r taki tamam ben senden gelen her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye raz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldum ve olacam senden gelecek her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey benden bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eymi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi kobullenecem.Yani hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmeyecen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ hayat sana onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sunuyo sende mecburen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun.Bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan sonra hayat tamam sen sevgiyi hakkettin bundan sonra senden almayacam sana verecem der.amam ben daha hayattan almaya ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
Hayat sandigimiz kadarda kolay deil.. ;)
Tek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žare bu diyorsan, hadi..bir daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝relim Beni!

pala_remzi_kermes

• Ziyaretši
« Yanřtla #3 : Mayřs 13, 2007, 01:20:49 ÍS »
elman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n iki yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yokmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ben bir elma o bir elma bende ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemliyim oda ama ben kendim olmaktan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok o olmak istiyorsam , onun bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olamaycaksam her par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žamla o olurum ..kendimden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerim.

ăevrimdř■ř BaRBiE54

« Yanřtla #4 : Mayřs 13, 2007, 10:55:23 ÍS »
biyere kdr kendinden gecersin.. biyerden sora olmuyo ;)

ăevrimdř■ř desi

• Ţleti: 1658
  • Site puanř: 45
« Yanřtla #5 : Mayřs 13, 2007, 11:23:39 ÍS »
"Ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lara tutunarak" ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?reneli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok oldu.
/>
/>te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k. g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝sel pyla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ;)
/>
Hem Her AN Avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan Kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p Gidecekmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Gibi  Hem DE Hep Senin Kalacakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Gibi HAYAT...

ăevrimdř■ř BaRBiE54

« Yanřtla #6 : Mayřs 13, 2007, 11:33:33 ÍS »
bn tsk ederm okudn icn...

ăevrimdř■ř loUdNeSS

• Do you know the relation between your two eyes? They blink together, they move together, they cry together, They see things together and they sleep together. Even though they never see each other.... Friendship should be just like that!!
  • Ţleti: 3082
  • Site puanř: 294
« Yanřtla #7 : Mayřs 13, 2007, 11:35:13 ÍS »
s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝perr ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten..i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde kendiimi buldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r var :( saolas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :)

ăevrimdř■ř Thatsme

• E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?art
  • Ţleti: 892
  • Site puanř: 38
  • Sen yalan d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyadaki tek ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeksin SAKARYAM
    • Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerinin sosyalle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?me sitesi
« Yanřtla #8 : Mayřs 13, 2007, 11:35:53 ÍS »
payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m icin saol

ăevrimdř■ř BaRBiE54

« Yanřtla #9 : Mayřs 13, 2007, 11:36:36 ÍS »
s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝perr ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten..i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde kendiimi buldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r var :( saolas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :)
/>
sen saol ;)
/>
/>
payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m icin saol
/>
rica

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments