Gnderen Konu: ???????¼ds-kpds kursu tavsiye l???????¼tfen .  (Okunma says 1891 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd s.engin

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 2
  • Site puan: 0
  • Faklte: Eitim Bilimleri Enstits
  • Kayt Dnemi: 2011
???????¼ds-kpds kursu tavsiye l???????¼tfen .
« : Eyll 19, 2012, 05:20:11 S »
merhaba arkadaslar ben bu sene sa???????¼ de y???????¼kseklisans???????±ma ba????????lad???????±m eee do????????al olarak da ingilizceyi halletmem gerek fakat sakarya ya yeni geldim ve hi???????§ bir????????ey hi???????§ biryer bilmiyorum sa???????§ma sapan bir kursa da yaz???????±lmak istemiyorum kafama g???????¶re.
/>???????¼ds ve kpds ???????¼zerine bana kurs tavsiyelerinizi bekliyorum muhtemelen ekim ba???????????????±nda kurslar ba????????lar
/>???????¼ds-kpds kursuna giden arkadaslar oldu mu tavsiyelerinize ???????§ok ihtiyac???????±m var l???????¼tfen normal bir ingilizce kursu olmas???????±n ???????¼ds-kpds kurslar???????± olan bir yer olursa ???????§ok sevinirim te????????ekk???????¼rler

evrimd enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab???????±m ,elbette vard???????±r...Lakin suskunlu????????um korkumdan de????????il,asaletimdendir...
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 1972
  • Site puan: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl???????±cam :)
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007
Ynt: ???????¼ds-kpds kursu tavsiye l???????¼tfen .
« Yantla #1 : Eyll 19, 2012, 06:58:41 S »
Amerikan k???????¼lt???????¼den(akd) uzak dur derim. Bedava olan bir kur kursumu bile kullanmadan b???????±rakt???????±m oray???????±. Hi???????§ de memnun kalmad???????±m.
/>
/>Bat???????± dilleri merkezi var. Oray???????± iyi diye biliyorum.

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ????????z???????¼lmesin. O Hep G???????¼l???????¼msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

evrimd s.engin

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • Faklte: Eitim Bilimleri Enstits
  • Kayt Dnemi: 2011
« Yantla #2 : Eyll 20, 2012, 12:22:45 S »
Amerikan k???????¼lt???????¼den(akd) uzak dur derim. Bedava olan bir kur kursumu bile kullanmadan b???????±rakt???????±m oray???????±. Hi???????§ de memnun kalmad???????±m.
/>
/>Bat???????± dilleri merkezi var. Oray???????± iyi diye biliyorum.
/>

/>akademiidea diye bir kurs g???????¶rd???????¼m Atat???????¼rk bulvar???????±n???????±n orada oras???????± nas???????±l biryer bir bilginiz var m???????±

evrimd enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab???????±m ,elbette vard???????±r...Lakin suskunlu????????um korkumdan de????????il,asaletimdendir...
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 1972
  • Site puan: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl???????±cam :)
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007
« Yantla #3 : Eyll 20, 2012, 12:44:00 S »
Forum i???????§inde aratt???????±r???????±n bence. Buna benzer bika???????§ konu daha ???????¶nce tart???????±???????????????±lm???????±????????t???????±. Oradan daha sa????????l???????±kl???????± bilgiler elde edebilirsiniz.
/>
/>Nacizane benim fikrim de akd harici di????????er kurslar ???????§ok ???????§ok farkl???????± de????????il. BDM sadece biraz daha tan???????±nm???????±???????? bi yer.

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ????????z???????¼lmesin. O Hep G???????¼l???????¼msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

evrimd gn????????m

• Tanr???????± Misafiri
  • *
« Yantla #4 : Ocak 21, 2013, 03:20:19 S »
Arkada????????lar merhaba, malum kpds, ???????¼ds gitti ve bunlara e????????de????????er yds geldi. Sakarya da  var olan ingilizce kurslar???????±ndan epeyce bahsetmi????????????????iniz  ama ben ???????¶zellikle yds i???????§in fikirlerinizi rica ediyorum.Buran???????±n yabanc???????±s???????±y???????±m ayn???????± zamanda y???????¼kseklisans ???????¶????????rencisi olunca  ingilizceyle aramdaki problemi halletmeliyim art???????±k :pes:

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
« Yantla #5 : Ocak 21, 2013, 05:16:04 S »
yarg???????± dershanesini onerebilirim ...
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd erdemurat

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
  • Faklte: Mhendislik Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2014
« Yantla #6 : Ocak 05, 2014, 06:08:30 »
Arkadasim, ben de buralarin yabancisiyim. Bir kac kurs gezdikten sonra kafam iyice karisti. Bazilari Yds kuru acmis bazilari once genel ingilizce alman gerekiyor dediler. Ben de tesadufen bir hocama sordum. Bana Prodili tavsiye etti. Bircok ogrencisi gitmis almak istedikleri puani almislar. Ben de ekim basinda basladim. Bakalim bu nisanda sinava girecegim ama denemelerde 30 net yukari cektim. Evde de ekstradan calisiiyorum. cok ciddiye aliyorum insallah hepimiz icin istedigimiz gibi gecer arkadasim. 

Seo4Smf Tagleri: ltfen kursu kpds tavsiye 

Facebook Comments