G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░zmirliler'den Dev Atat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk Portresi  (Okunma sayřsř 627 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nder Mustafa Kemal Atat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n 74'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░zmir'de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlemle an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Cumhuriyet Meydan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒'nda Konak Belediyesi'nin katk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla 2400 ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Atat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk’├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n portresini olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?turdu. DHA
/>
/>http://www.izlesene.com/video/izmirlilerden-dev-ataturk-portresi-10-kasim-2012/6745803
« Son DŘzenleme: Kasřm 10, 2012, 11:57:58 ÍS G÷nderen: mike_c »
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝per bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey yaaa  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝thi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yaaa... Bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler il├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žedeki t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârene kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmak istediler. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░zin vermedik. Ke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ke bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar da erkenden s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleselerdi de izin verseydik meydandaki t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârene kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na. :( ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok fena i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimde kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.

Seo4Smf Tagleri: atatŘrk izmirlilerden portresi 

Facebook Comments