Gnderen Konu: ???????°t???????¼l???????¼ler  (Okunma says 8684 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd Dark Moon

• Onursal ????????ye
  • *
  • leti: 282
  • Site puan: 57
  • G???????¶nl???????¼nde Bana Yer Olan Herkesin G???????¶nl???????¼nden Sesleniy
Ynt: ???????°t???????¼l???????¼ler
« Yantla #20 : Temmuz 12, 2008, 04:01:40 S »
heralde bi ???????¶nce 4.00 yapman laz???????±m aleste ii puan al???????±p bide s???????¼per ing bilio olman laz???????±m die d???????¼???????????????¼n???????¼orm :) yanl???????±???????????????±m warsa d???????¼zeltin bnde metalurjdeym helal olsun e????????er iiyse notlar???????±n ;)
/>

/>
Dademn benim ???????§atlak arkada???????????????±m Darkmoon ile teldeydik. Sordum ve Burak'???????±n dedi????????inin ayn???????±s???????±n???????± dedi. 4:00 a yak???????±n bir not laz???????±mm???????±???????? sonra aleste iyi bir puan al???????±p ve ???????§ok ak???????±c???????± bir ingilizce istiyorlarm???????±????????.
/>
/>E????????er cidden sen bu ????????ekilde isen meslekta???????????????±m sakaryada kendini harcama.

/>

/>Arkada????????lar gerekli bilgiyi vermi????????tir umar???????±m  ::)

/>
/>
heyyy ben de sakaryal???????± bi it???????¼l???????¼y???????¼???????¼m :D
/>

/>Aaa ???????¶le mi hangi b???????¶l???????¼m ??? 
Bir g???????¼n gelir hayat sona erer ve i????????te o g???????¼n ger???????§ekler su ???????¼st???????¼nde y???????¼zer!
/>
/>
/>G???????¼nler Gelip Ge???????§icek ve Ben .....

evrimd isko???????§ya

• ???????°nsanlarla ???????¶yle iyi ge???????§ininiz ki d???????¼????????manlar???????±n???????±z bile ???????¶l???????¼m???????¼n???????¼ze a????????las????
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 4590
  • Site puan: 595
« Yantla #21 : Aralk 06, 2008, 04:39:54 »
???????°t???????¼ uzay m???????¼hendisi yok mu hi???????§ aram???????±zda,bu aralar g???????¶z???????¼m y???????¼kseklerde  ;D

evrimd isko???????§ya

• ???????°nsanlarla ???????¶yle iyi ge???????§ininiz ki d???????¼????????manlar???????±n???????±z bile ???????¶l???????¼m???????¼n???????¼ze a????????las????
« Yantla #22 : Aralk 06, 2008, 04:44:38 »
???????°t???????¼'den bir forum sitesi bulmak laz???????±m.Bilgi al???????±????????-veri????????i yani ;D
/>
Aray???????±????????tay???????±m  ;D

evrimd isko???????§ya

« Yantla #23 : Aralk 06, 2008, 12:47:00 S »
Orda ki n???????±ck'in: Uzayl???????± ???????°sko???????§ya,olsun.L???????¼tfen ;D
/>
Nick deme ????????una kullan???????±c???????± ad???????± de  :pat: :pat:  :pat:
/>
/>Fena bir kullan???????±c???????± ad???????± olmaz ama deneyebiliriz  ;D
/>
/>Burada uzay m???????¼hendisi yok san???????±r???????±m  tih.

evrimd COMMANDOS

• IloveUnS
  • leti: 2000
  • Site puan: 170
  • IloveUnS
    • IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS
« Yantla #24 : Aralk 06, 2008, 03:20:20 S »
Seneye hay???????±rl???????±s???????±yla orada olabilirim ama sen orada de????????ilsin art???????±k :( Olsun kar???????????????± tarafta da bulurum seni.
IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS

evrimd HipHopLife

• Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 60
  • Site puan: 8
  • Merak ediyorum hayat benden ald???????±klar???????±n???????± ne yapar
« Yantla #25 : Aralk 29, 2008, 10:51:17 »
Bir zamanlar bende kap???????±s???????±n???????± a???????????????±nd???????±rm???????±????????t???????±m oran???????±n ama uzun s???????¼rmedi ????????imdi ise art???????±k gidebilsem bile gitmek istemiyorum  :-[

evrimd g???????¼lg???????¶lge

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 184
  • Site puan: 2
« Yantla #26 : Temmuz 22, 2009, 01:05:31 S »
ben it???????¼l???????¼ olamad???????±m,karde????????im olsun istiyorum ????????imdi de.

evrimd Echo54

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 4
  • Site puan: 0
« Yantla #27 : Ekim 04, 2009, 08:27:51 »
Selam millet. Sakaryal???????± ???????±t???????¼l???????¼ az mi var ya ?

evrimd juztice

• Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 41
  • hebelehubelahop
« Yantla #28 : Ekim 04, 2009, 11:40:34 »
???????°t???????¼ okumasam da it???????¼ l???????¼y???????¼m bende  ;D ???????°t???????¼ deki personellerin b???????¼y???????¼k bir k???????±sm???????± ablam , abim (ve ya ???????¶????????retmenim). Her fak???????¼lteden bir ki????????i tan???????±yorum. ???????°t???????¼ kre???????? ve anaokulunda staj???????±m???????± yapt???????±m da  :di????????lek: personel ???????§ocuklar???????± ???????¶????????rencilerimiz idi  . Senelerim ???????§???????¼r???????¼d???????¼ it???????¼ i???????§inde. Her fak???????¼ltesini tek tek biliyorum Maslak - Ayaza????????a kamp???????¼s???????¼nde  :D
уиєρ тσяαмαи

evrimd Echo54

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 4
« Yantla #29 : Ekim 04, 2009, 02:50:39 S »
valla ben de it???????¼l???????¼y???????¼m ama daha senin kadar bilmiyorum i???????§ini :D

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments