G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi  (Okunma sayřsř 1576 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř SiYaH ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝Z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝M

• ...Her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey O'na muhta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r....
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1154
  • Site puanř: 133
  • d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istiyorum ama bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žikolataya raz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
  varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ aran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zzdaaa istanbul ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesnde okuyann
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>her t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒pp ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m olursa kazanmak istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im bi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ni eczac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ve vet. istiyorumm allah nasip eder in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>
herkes birg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânecek

ăevrimdř■ř grahamm

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 4
  • Site puanř: 0
mrb.ben istanbul univ. 2008 mezunuyum.bazi hatirlatmalar yapaym istersen.ilk once sunu solemeliyim ki,bir lisans dal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda okurken ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ anda yuksek lisans yapamiorsun.onun icin ispanyol-italyan dili edebiyat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ile ceviribilimi ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ anda yapamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.ikincisi istanbulda yasamak herkese gore diil,istanbul rahat bir sehir ama zorluguda cok.kendi sehrinde rahat rahat gezemezken istanbulda hert├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yasayabilirsin.ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? imkanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndanda cok geni├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?,okurken calisma imkan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda cok.yazilacak bis├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ sey var,sen sor ben oyle cevaplayayim istersen:)

ăevrimdř■ř dafaa45

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Fen Bilimleri EnstitŘsŘ
  • Kayřt D÷nemi: 2014
istanbulda yasamak herkese gore diil,istanbul rahat bir sehir ama zorluguda cok.kendi sehrinde rahat rahat gezemezken istanbulda hert├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yasayabilirsin.ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? imkanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndanda cok geni├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?,okurken calisma imkan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda cok.yazilacak bis├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ sey var,sen sor ben oyle cevaplayayim istersen:)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments