G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir  (Okunma sayřsř 709 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř yesilpc

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 2
  • Site puanř: 0
  • Tube Or Not Tube
  • FakŘlte: Teknoloji FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2013
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir
« : Ekim 08, 2013, 09:11:45 ÍÍ »
SEN;SEVG├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M
/>
/>
/> 
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum sana ben sevgilim,
/>    Daha topra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?meden ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>    Yang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar kayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor bedenimde.
/>
/>    G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmeyen bir ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum
/>
/>    Sarho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um saf bir madde de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il.
/>
/>    Yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca sen a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>
/>    Izd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raba k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekiyor g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim
/>
/>    Alev, kan ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žile, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlem
/>
/>    Tutuklan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor beynimde an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>
/>    Kadersizli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ime ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekiyorum a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/>    Bedbaht olabilirim
/>
/>    Lakin meyus de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im
/>    Bilseniz ne f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nalar inip ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor beynimde
/>
/>    Bir vaveyla kopuyor, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žten vaveyla.
/>
/>    Karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bir an
/>    Sesiz bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m...
/>
/>    Kanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža kurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir pusun esiriyim sanki
/>    Umutluyken daha kaybetmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im benli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi
/>    Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p, gidesim var ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehri bilinmez bir diyara...
/>
/>    ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lmek sevmek gibidir...
/>    Hen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorken,
/>    Yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorken,
/>    S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorken├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>
/>    Karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r; a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k kokusu
/>    Mazisi kuruyan bir ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mur yapra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>
/>    K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sert ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? misali
/>
/>    K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, upuzun gelir sana zaman.
/>    zaman belki yoktur:
/>    olsa bile yalpak yalpak.
/>
/>    Beklemek, halden d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?,
/>    Yol de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildir, senin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žizdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in yol...
/>
/>    A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž da perdeyi, bir bak
/>    D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya karar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor mu, yoksa bitiyor mu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
Nev'i insan bir nefistir dirilmek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zere ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlecektir...
/>                                                                  (rnk)

ăevrimdř■ř mrvdnmz

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 34
  • Site puanř: 2
    • Bili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imLife.net
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
Ynt: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir
« Yanřtla #1 : Ekim 20, 2013, 09:25:23 ÍS »
ARZ-I HAL
/>
/>Ben de g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nahkar kullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>Bir "Kulhuvallahi" bilirim dualardan,
/>Bir de "Yarabbi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r" demeyi doyunca,
/>Bir kere oru├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž tutmam ramazan boyunca,
/>Ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kalmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sevdalardan.
/>Ben de g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nahkar kullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>
/>Benim gibi kulun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyada, Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er bilmiyorsan i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, haberin olsun.
/>Ekmek derdi, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k derdi unutturdu seni.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ne yedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini.
/>Zaten yedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz ne ki hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rda dursun.
/>Benim gibi kulun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyada, Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>
/>Yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n dar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lma Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>Meleklerin sana bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemezler.
/>Art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k, pek yaratt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n gibi de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsanlar hem sabuna kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, hem suya:
/>Ne olursun ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?una gitmediyse e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er,
/>Yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n dar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lma Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>
/>Sana bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey soraca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, affet, Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>Be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? vakit k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar doluyor camilerine,
/>Beyaz ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?makl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, beyaz tenli masum k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar...
/>Benim bir defa g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar;
/>Sen tutulmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlerinden birine?
/>Sana bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey soraca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, affet, Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te insanlar bu minval ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zre, Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t kanaat sere serpe yollar boyunca
/>Sen, bizim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin hala o ezeli s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>Sen de, bizi bilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olsan, ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...
/>Herkesin kederi, gailesi boyunca.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te insanlar bu minval ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zre, Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
...
/>
/>

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Ynt: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir
« Yanřtla #2 : Ekim 22, 2013, 05:52:14 ÍS »
Payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kler merve daha uzunu yokmuydu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirin :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri: ■iir 

Facebook Comments