G÷nderen Konu: 2009 Sakarya Myo Girebilmek..  (Okunma sayřsř 1457 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř sekoki

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
  • Hayat Herkesin Anlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kadarr..
2009 Sakarya Myo Girebilmek..
« : Temmuz 24, 2009, 04:58:34 ÍS »
arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar ben web programc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ okudum.diploma notum 3,93 yani 75,05 acaba sakarya myo'da hangi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlere girebilirim girebilirmiyim.
/>yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim...
/>te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler...

ăevrimdř■ř therapy

• TeRAPi
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 39
  • Sensiz Benlik Yokluk Demek...
Ynt: 2009 Sakarya Myo Girebilmek..
« Yanřtla #1 : Temmuz 24, 2009, 05:01:37 ÍS »
Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene Bilgisayar Tekn. Ve Programlama b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne 67,362 puan ile girilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
Sessizlik beni dilsiz yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.Kalem d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?man ellerinde temiz kalbi karalad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.Bu hasret beni yaralad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.

ăevrimdř■ř safetygirl

• **
  • Ţleti: 44
  • Sevgimiz r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zgar gibi.G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âremiyorum, h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░Ssediyorum.
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
« Yanřtla #2 : Temmuz 27, 2009, 08:51:21 ÍS »
Ben de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'dan mezunum. OBPuan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m 92. Acaba ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'dan bu puanla al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya. :S
Windows Vista = $219.99
/>Visual Studio = $2,498.98
/>F5e bast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan sonraki mutluluk = Paha bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žilemez
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler para ile ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lemez geri kalan her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin crack.

ăevrimdř■ř ercannn

• **
  • Ţleti: 31
« Yanřtla #3 : A­ustos 13, 2009, 05:53:54 ÍS »
Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene Bilgisayar Tekn. Ve Programlama b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne 67,362 puan ile girilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>

/>arda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kar ben 1.tercihte az tercih ypt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bilg verirmisiniz.puan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m 66,05 sizce 2.tercihte buray yazsam gelme olas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yuzde k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž olur ? daha do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rusu kesinlikle gelebilirmiyim ?

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments