G÷nderen Konu: الأزهر الشريف(el Ezher ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi)  (Okunma sayřsř 22530 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Bedevi

• Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 131
  • Site puanř: 26

/>El-Ezher ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi
/>الأزهر الشريف
/>
/>Acaba El Ezherde okuyan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ???
/>
/>Burada okumak isteyen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar olursa merak ettiklerini sorurlarsa gerekli bilgilendirmeyi yapar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m....

/>Deccal Geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Zaman T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yahudiler ve O Lanetlenmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Mel'un D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyadan Kaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r !!!
/>
/>
/>E(A)LLAHU EKBERR
/>
/>
/>أنا أحبّ الله
/>رأي هذا: الله فقط واحدة ونحن  كول
/>ه إوب دائما يأخذني إلى يصحّ طريق.

/>

ăevrimdř■ř BaRBiE54

• ..::DeRyA::..
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2302
  • Site puanř: 247
  • !!!..TeK a$k SaKaRya a$kI..!!!
Bu Uni nerde? Hangi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlmler var?
/>Valla orda okuma sansim olsa kesin hayir demezdim :)
Tek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žare bu diyorsan, hadi..bir daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝relim Beni!
/>Merak etme sensizlikten zor degil bu!
/>Bilmiyorsun Beni en ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok neyin kirdigini!

ăevrimdř■ř BaRBiE54

bizim imam hatipden bir ark gitti; ama yapamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒; geri geldi.. :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk:
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey duydum herkes de h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zma warm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hihiih ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok pop├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? orda; do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u nedr acep... :D :D
/>
Hmm Kusura bakma biraz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel olcak ama niye yapamadi  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r: $artlarimi cok zor orda olabilmenin yoksa okul mu agir geldi  :hmm:
Tek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žare bu diyorsan, hadi..bir daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝relim Beni!

ăevrimdř■ř BaRBiE54

yok yok uyum sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layamam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? die biliorum ben.. e yani ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bi k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r falan.. :// bilmem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sene ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti; ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sormad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.. :D
/>
heuehe tamam anladim sgl :D

ăevrimdř■ř Bedevi

Bu Uni nerde? Hangi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlmler var?
/>Valla orda okuma sansim olsa kesin hayir demezdim :)
/>

/>Bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rda olup islam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesidir. Dersler tamamen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░slami dersler olup Usul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒h, F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒h, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░tikad,Akaid,Kuran,Hadis dersleri olmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zere bir tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m dersler verilmektedir. 
/>
/>
bizim imam hatipden bir ark gitti; ama yapamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒; geri geldi.. :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk:
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey duydum herkes de h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zma warm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hihiih ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok pop├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? orda; do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u nedr acep... :D :D
/>
Burada okumak olduk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža zor. Bende birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kere b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakmaya yeltendim ancak bu siteye beni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye yapan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz verdim diye sabredip dayand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z El Ezherli olmaz :)

/>Deccal Geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Zaman T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yahudiler ve O Lanetlenmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Mel'un D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyadan Kaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r !!!
/>
/>
/>E(A)LLAHU EKBERR
/>
/>
/>أنا أحبّ الله

/>

ăevrimdř■ř Bedevi

wayyy oo kadar diosun... :D
/>
Halas... El Ezherde bu kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemlidir...

/>
/>
/>E(A)LLAHU EKBERR
/>
/>
/>أنا أحبّ الله

/>

ăevrimdř■ř ay y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z

• Ţleti: 119
  • Site puanř: 3
  • G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l sunan bir elde daima bir miktar kokusu kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ilgin├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zma olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ama a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ normaldir islam f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kh├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ felan allah sab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r versin karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n daim olsun

ăevrimdř■ř Bedevi

├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ilgin├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zma olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ama a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ normaldir islam f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kh├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ felan allah sab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r versin karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n daim olsun
/>
Ellahu Teala senden kat ve kat raz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun .├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝krann can...

/>
/>
/>E(A)LLAHU EKBERR
/>
/>
/>أنا أحبّ الله

/>

ăevrimdř■ř Bedevi

Bu Okulun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ duymamak nam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n hocam. Sana da ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n devam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dilerim. :)
/>
/>Bu arada h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zma da Araplara  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r zaten g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel oluyorlar :)
/>

/>H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zma cidden insana daha da bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zellik katman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra onun maneviyat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da insana apayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ maneviyat y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klemektedir.
/>Saolas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n serkan hocam eywAllah. Ellahu Teala hepimizden raz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun...

/>
/>
/>E(A)LLAHU EKBERR
/>
/>
/>أنا أحبّ الله

/>

ăevrimdř■ř Kuzeyli

• Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 422
  • Site puanř: 70
sen orada m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ okudun? ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca orada okuyabilmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin neler gerekli? tam ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilgi istiyorum :D
/>tekrar okumak istiyorum neden olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...
/>
Ve Sen Yine Denendi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde..
/>Ve Kalbin Darald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda..
/>Ve Yine B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n Kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar Kapand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda..
/>Ve Yine Ne Yapman Gerekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini Bilmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde..
/>Uzun Uzun D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n Ve Hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rla Yaradan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒!
/>
/>kuluna Kafi De├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il mi?(Zumer S.)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments