Gnderen Konu: Ben Hi???????§ A???????????????±k Olmad???????±m Desem!!!  (Okunma says 1238 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd ^^ELF???????°DA^^

• Kusursuzlu????????un olmad???????±???????????????± bir d???????¼nyada kendi sevece????????imiz ????????eyi m???????¼kemmel g???????¶rmeye ???????§al???????±?????
  • Harbi GencSau lu
  • leti: 743
  • Site puan: 112
  • Ku???????? olup u???????§mak isterken, a????????a???????§ olup k???????¶k sal???????±yoruz..

/>Iss???????±z bir kumsal, k???????±y???????±s???????± olmayan sulara
/>Mahrum dalgalardan ve benzemeyen ???????§???????¶llere
/>Kum f???????±rt???????±nalar???????±n???????±n olmad???????±???????????????± bir kum y???????±???????????????±n???????± her yer…
/>
/>A????????k???????± tarif et deselerdi, bunlar???????± s???????¶ylerdim herhalde
/>Ne mecnun olabildim ben ne de kerem
/>Asl???????±nda ben ???????¢???????????????±k bile olamad???????±m desem?
/>
/>Yoksa bu kadar s???????±???????? kalmazd???????± s???????¶ylediklerim
/>Her bir kelimemde derin manalar olmal???????±yd???????±
/>Engin denizlere a???????§abilmeydi sevgiliyi
/>Bazen ???????§ok uzakta hissettirmeliydi
/>Bazen de ba????????ucunda, hatta nefesinde…
/>
/>Evet, galiba ben ???????¢???????????????±k olamad???????±m…
/>Yoksa ya????????mur neden hep g???????¶zlerime ya????????s???????±n ki?
/>Cam k???????±r???????±klar???????±yla dolmu???????? kalbim
/>Neden hep ac???????±yla yo????????rulsun ki?
/>
/>Yok ya ben hala ???????¢???????????????±k olamad???????±m…
/>Yaz???????±k bana… Yaz???????±k…
/>
/>Anonim
Sevgilim,
/>bu ayak sesleri, bu katli???????¢mda
/>h???????¼rriyetimi, ekme????????imi ve seni kaybetti????????im oldu,
/>fakat a???????§l???????±???????????????±n, karanl???????±???????????????±n ve ???????§???????±????????l???????±klar???????±n i???????§inden
/>g???????¼ne????????li elleriyle kap???????±m???????±z???????± ???????§alacak olan
/>gelecek g???????¼nlere g???????¼venimi kaybetmedim hi???????§bir zaman...
/>
/>Naz???????±m Hikmet Ran

evrimd eLViRa61

• Seni bana anlatan o masal???????± her gece odama kapan???????±p saatlerce dinledim
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2763
  • Site puan: 178
  • ***PiSKaNeV*** Eskiler Tan???????±r Yeniler ????????rnek Al???????±r...
    • WebAslan
Al Bu Kalbim Art???????±k Snein Senin Olsun T???????¼m Herseyim Senle Hayat DOldu Dunyam Benm Wefas???????±z Sevgilim
/>
/>Paylas???????±m ???????°???????§in T????????kler Elfida Eline Sa????????l???????±k :????????irink???????±z:

/>
/>Kavgalar Ve Zor Ya????????am Sebeb Ge???????§im S???????±k???????±nt???????±s???????± Bir ???????°???????? Bir Evdi Sadece Mutluluk Tak???????±nt???????±s???????±

evrimd omar

• ????????l???????¼m???????¼n bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim..
  • leti: 3659
  • Site puan: 363
  • tohum ???????§atlarda bilmem kafa nas???????±l ????????ATLAMAZ..
    • www.adakampus.com
Evet, galiba ben ???????¢???????????????±k olamad???????±m…
/>
/>
/>e????????????????ekmi????????in dicem ama anonim kim nerde ne ????????ekilde ni???????§in s???????¶ledi????????ini bilmiyoz genede e????????ekmi????????in demeyelim :)

evrimd mihmandar

• leti: 1743
  • Site puan: 214
"Evet, galiba ben ???????¢???????????????±k olamad???????±m…
/>Yoksa ya????????mur neden hep g???????¶zlerime ya????????s???????±n ki?"
/>
/>"Ol mahiler ki/ derya i???????§re/ deryay???????± bilmezler"
/>
/>daha nas???????±l a???????????????±k olas???????±n ki , o halde ya????????mur niye hep g???????¶zlerine ya???????????????±yor..
/>bu arada ???????§ok be????????endim bu m???????±sray???????±...

evrimd ^^ELF???????°DA^^

• Kusursuzlu????????un olmad???????±???????????????± bir d???????¼nyada kendi sevece????????imiz ????????eyi m???????¼kemmel g???????¶rmeye ???????§al???????±?????
  • Harbi GencSau lu
  • Ku???????? olup u???????§mak isterken, a????????a???????§ olup k???????¶k sal???????±yoruz..
san???????±r???????±m a????????kta ac???????±n???????±n oldu????????u kadar mutlukta ar???????±yor. A???????????????±k olmaktan beklentisi ???????§ok belki de. Ya da kinaye yap???????±yor a???????????????±k olamad???????±m diyerek :)
Sevgilim,
/>fakat a???????§l???????±???????????????±n, karanl???????±???????????????±n ve ???????§???????±????????l???????±klar???????±n i???????§inden
/>g???????¼ne????????li elleriyle kap???????±m???????±z???????± ???????§alacak olan
/>

evrimd omar

• ????????l???????¼m???????¼n bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim..
    • www.adakampus.com
san???????±r???????±m a????????kta ac???????±n???????±n oldu????????u kadar mutlukta ar???????±yor. A???????????????±k olmaktan beklentisi ???????§ok belki de. Ya da kinaye yap???????±yor a???????????????±k olamad???????±m diyerek :)
/>
aynen elfida ???????§???????¼nk???????¼ anonim olan her naz???????±m ve nesirde bi nihan s???????¶z konusudur..

evrimd ^^ELF???????°DA^^

• Harbi GencSau lu
te????????ekk???????¼rler omar... anonim olan her ????????iirin, her dizesi hatta her kelimesi ayr???????± ayr???????± incelenmeli yoksa zenginlikleri g???????¶z???????¼m???????¼zden ka???????§abilir  :)
Sevgilim,
/>

evrimd abdullah

• Harbi GencSau lu
  • leti: 490
  • Site puan: 116
  • Edep ya h???????»

/>
Alnt
Evet, galiba ben ???????¢???????????????±k olamad???????±m…
/>
/>e????????????????ekmi????????in dicem ama anonim kim nerde ne ????????ekilde ni???????§in s???????¶ledi????????ini bilmiyoz genede e????????ekmi????????in demeyelim :)
/>

/>Galiba abdullah bir "...."    Gurur duyay???????±m m???????±  :alk???????±????????:
/>
/>Te????????ekk???????¼rler payla???????????????±m i???????§in.. Gizli manalar???????±na bakmak laz???????±m ????????iirin  ^-^

/>
/>

evrimd omar

• www.adakampus.com
Galiba abdullah bir "...."     Gurur duyay???????±m m???????±  :alk???????±????????:
/>
/>Te????????ekk???????¼rler payla???????????????±m i???????§in.. Gizli manalar???????±na bakmak laz???????±m ????????iirin  ^-^

/>
/>
/>
abi e????????????????ek yak???????±????????t???????±rmas???????±n???????± ben yapm???????±yorum bilirsin hikaye ayr???????±ca est. :)
/>

evrimd abdullah

• Harbi GencSau lu
  • leti: 490
  • Site puan: 116
  • Edep ya h???????»
abi e????????????????ek yak???????±????????t???????±rmas???????±n???????± ben yapm???????±yorum bilirsin hikaye ayr???????±ca est. :)
/>
/>

/>Biliyorum maalesef  :-[ 
/>Napal???????±m alt???????±n kemer de vurulsa yine  ayn???????±  :hmm:  ^-^

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments