G÷nderen Konu: Ne Kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r Ki Geriye Sen D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmedikten Sonra  (Okunma sayřsř 588 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř gur!s

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 4602
  • Site puanř: 295
  • maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
Bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ilk defa hissettim yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m yollarda arad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hatalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>Ne gelen sendi nede ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen
/>Ne zaman d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? biletin ne zaman
/>
/>Bulunur mu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bu ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sonu
/>Anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaz b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a da g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr bunu
/>Tek elinle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir savur ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u oyunu
/>Hatam varsa s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ama sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n gitme
/>
/>Bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ilk defa y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma
/>A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m birazda ama sen bana ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rma
/>Ne o g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nler d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âner geriye ne bu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nler gelir ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer
/>Ne zaman biter bu ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle
/>
/>Durulur mu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n dalgalar
/>Yok olur mu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle o koca sevdalar
/>Savrulur mu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âteye mutlu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nler an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar
/>Ne kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ki geriye sen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmedikten sonra
/>
/>.mezedax.
... ya ben terk edemiyorum konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk bu hava
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments