G÷nderen Konu: Sevda Hurdal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 689 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř saphira_arya

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216
  Gidi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?indi beni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakan
/>  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zlemindi uyand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m sen de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il
/>  Belki gelir belki d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âner dedim
/>  Her kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ cal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ senden bildim
/>  Her telefon sesinde sen diye irkildim
/>  Gelmedin aramad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmedin belkide
/>  Benim seni d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m gibi
/>  Ben her sabah sensizli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e uyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rken
/>  Sen beni kan kokulu yollar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>  Halbuki yeterdi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kurtarmaya
/>  Yeterdi varl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n varl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma
/>  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok sey mi istedim cok sey mi bekledim
/>  Sitemim sana de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?una
/>  Ne anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var sensiz denizin
/>  Ne anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur ki Beyo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lu nu tek gezmenin
/>  Bir gece daha bitti sensiz kokunsuz
/>  Bir yaprak daha d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ takvimden senin suretin olmadan
/>  Ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi bir y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rek daha sevda hurdal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda
/>  Mutlu musun art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k yaratt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n enkazla....
/>
/>
/>                                                                    (hendekteki ve sitedeki ilk ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirim)
/>                                                                                  HENDEK 08
Melekler seninle olsun ...

ăevrimdř■ř saphira_arya

Ne anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var sensiz denizin
/>   Ne anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur ki Beyo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lu nu tek gezmenin.
/>
/>Buras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na bay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>
saol hocam =)

ăevrimdř■ř saphira_arya

Alřntř yapřlan:  link=topic=60919.msg794345#msg794345 date=1226497547
hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun
/>
/>eline, kalemine, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k... devam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bekleriz art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k
/>
saolas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...
« Son DŘzenleme: Nisan 21, 2010, 10:34:48 ÍÍ G÷nderen: CESSAB »

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments