G÷nderen Konu: ~~ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Beklemeyin~~  (Okunma sayřsř 882 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ked!!!!

• ~Depresif Polyana ~
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 865
  • Site puanř: 175
  • d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mLeR!n dE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!L ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mLeRn !nSaNI :)
~~Yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler~~
/>
/>An├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ms├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor musun?
/>
/>Yeni Araban├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini Sanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Beni
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rmedin Oysa...
/>
/>
/>Seni Zorla Sahile G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m
/>
/>Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mur Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ve Sonra Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?murun Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>
/>S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim Sana Demeni Bekledim
/>
/>Demedin Oysa...
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilekli Pasta D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p Araban├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Paspas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kirletti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>
/>Tokatlayaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Sanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Beni
/>
/>Tokatlamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Oysa...
/>
/>
/>Dans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Resmi Giysili Oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemeyi Unuttu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um
/>
/>ve
/>
/>Senin Kot Pantolonla Geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Sanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Beni
/>
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Oysa...
/>
/>Evet Yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey Vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/> Ama
/>
/>Dayand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,Sevdin ve Korudun Beni
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey Vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Benimde Senin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Yapmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im
/>
/>Vietnamdan D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde
/>
/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmedin Oysa...
/>
/>Amerikal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Bir K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z"dan Vietnam"da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?len Sevgilisine...

/>
!!!...├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░mKaNsIzLa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░mKaN DaHiLinDe oLaN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n aRaS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒NDaKi FaRK ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nSaN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n KaRaRL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒K DeReCeS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░diR...!!!

ăevrimdř■ř pSaSeTuBa

• uykum gibi gelsene...
  • Ţleti: 2943
  • Site puanř: 409
  • """FENERBAH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EM"""
birincisi hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bi erkek o kadar sab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmaz :D ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca biri bnm arabam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ alsa ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpsa kesin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m :D
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aka bi yana son bika├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle etkileyici ::)

/>
/>Parmak u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma hapsettim seni,
/>dokundu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um her yerde seni hissediyorum...
/>Can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...!
/>

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř ked!!!!

• ~Depresif Polyana ~
  • d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mLeR!n dE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!L ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mLeRn !nSaNI :)
birincisi hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bi erkek o kadar sab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmaz :D ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca biri bnm arabam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ alsa ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpsa kesin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m :D
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aka bi yana son bika├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle etkileyici ::)
/>

/>hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž sanmammm..sen ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rmekk :D evet son c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzellikle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel..

/>
!!!...├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░mKaNsIzLa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░mKaN DaHiLinDe oLaN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n aRaS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒NDaKi FaRK ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nSaN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n KaRaRL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒K DeReCeS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░diR...!!!

ăevrimdř■ř h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lyam

• :) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lyaa (:
  • Ţleti: 4480
  • Site puanř: 421
  • :/
Evet Yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey Vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/> Ama
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey Vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Benimde Senin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Yapmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im
/>
/>Vietnamdan D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝sel ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten... :S
/>
/>te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler cnm ::)

ăevrimdř■ř pSaSeTuBa

• uykum gibi gelsene...
  • Ţleti: 2943
  • Site puanř: 409
  • """FENERBAH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EM"""
hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž sanmammm..sen ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rmekk :D evet son c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzellikle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel..
/>

/>
/>yok yok var bn de o potansiyel :D tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yanlar bilir :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>
/>Parmak u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma hapsettim seni,
/>dokundu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um her yerde seni hissediyorum...
/>Can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...!
/>

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř Apsuwa

• нαzѕα├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? нαρѕυωαяα уιυνм├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒яzιη
  • Ţleti: 1106
  • Site puanř: 171
  • Serdivan M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░GROS A.V.M
Hmmm entresan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir payLa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?oL

/> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nemli Olan; Hayatta En ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye Sahip Olmak De├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, En Az ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░htiya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž Duymakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r!!!!!

ăevrimdř■ř ked!!!!

• ~Depresif Polyana ~
Evet Yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey Vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/> Ama
/>
/>
/>
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝sel ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten... :S
/>
/>te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler cnm ::)
/>

/>ben t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ederim can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :)

/>
/>yok yok var bn de o potansiyel :D tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yanlar bilir :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>

/>bunu bilmem iyii oldu tam sevmeye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamadan...o zaman ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žakal tubac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu kadar tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒makta g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeldi :D :D

/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments