Gnderen Konu: Msn ????????zl???????¼ Ve Kom???????±k S???????¶zler  (Okunma says 3406 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd RE???????°S

• GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 934
  • Site puan: 158
uzunca d???????¼????????lerimin kuyur????????una teneke ba????????layanlar
/>B???????±kmad???????±m san???????±r???????±m
/>a????????layarak kurar???????±m ben d???????¼????????lerimi
/>
/>
/>*O kadar ???????°???????§ime Sindimki Vin???????§ qetirsen kaLkmaz Ba???????????????±m
/>
/>
/>b???????©n kims???????©nin hayal k???????±r???????±kl???????±klar???????±n???????±, kalp k???????±r???????±kl???????±klar???????±n???????± toplamaya g???????©lm???????©dim.
/>
/>
/>Yani her ????????ey SEN oluyorsun da,
/>o kadar SEN, bir BEN olam???????±yorsun sevgili olam???????±yorsun!
/>
/>
/>
/>Y???????¼re????????imde daha bir y???????±???????????????±n sevda olacak, dilimde bir y???????±???????????????±n ????????ark???????±.
/>Onlar???????±, kanad???????± k???????±r???????±l???????±nca malulen emekli olan meleklere s???????¶yleyeyim mi doktor?
/>Melekler anlar m???????± benim notalar???????±m???????±?
/>Benim hi???????§ mele????????im olmad???????± doktor. ‘Mele????????im’ dediklerimin hepsi ????????eytand???????± ???????§???????¼nk???????¼..
/>
/>
/>
/>???????????????©η н???????©ρ ѕα???????? тαяαƒ???????±мα ???????¶η???????¼к уαтαя???????±м кα????????ιм???????©кι
/>???????»???????»$???????©η???????«???????«
/>???????©zιм???????© ι???????©???????©... н???????©я$???????©у'м''
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>Dilimde yasaklanm???????±???????? bir ????????ark???????±n???????±n dizeleri ???????±slan???????±yorken,
/>D???????¼????????lerine te????????et ge???????§en kol d???????¼????????melerimi s???????¶k???????¼yorum yerinden...
/>Bir dahaki sefere, ???????¶mr???????¼m???????¼ ilikleyece????????im sen ge???????§erken g???????¶zlerimin ???????¶n???????¼nden...
/>
/>
/>
/>
/>Sen ile ba????????layan Sevgi ile biten c???????¼mle ordular???????±m var benim...
/>
/>
/>
/>
/>' Vodofane den 1 ilq daha. -Anne ben Cimbomlu olcam. anne yan???????±tlar : -Ay coq eziq. asadasdadad
/>
/>
/>' Vodofane den 1 ilq daha. -Anne ben fenerli olcam. anne yan???????±tlar : -Ay coq eziq. asadasdadad
/>
/>
/>
/>
/>.. Y???????¢rd???????¢η Đ???????»????????t???????»m ..
/>
/>(( Y???????¢r???????¢Ł???????¢rIm ))
/>.. Y???????¢rd???????¢η Arm???????¢q???????¢η ..
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>S???????¢n???????¢Ł AL???????©m ???????°șt???????© d???????¢Lq???????¢sIz
/>d???????©niz(d???????©) h???????©ŕk???????©s K???????¢ρτ???????¢n
/>
/>
/>
/>nє яєηк συяšα σšυη кα???????????????±η g???????¶z???????¼η кαя???????????????±ηαкιηιη g???????¶я???????¼???????????????¼∂???????¼я ???????·@???????·$3яєηgιη...
/>
/>
/>T???????¼m D???????¼nya Bir Adam???????± ???????????????±ld???????±rtt???????±
/>
/>
/>????????mitsizim, beni bebekken ???????¶ld???????¼rmeleri gerekirdi
/>Ve simdi beni de f???????±rt???????±nada ???????§aresiz birakt???????±lar, ???????§???????±ld???????±r???????±yorum .
/>
/>
/>???????´nc???????ª z???????ªk???????¢n???????® g???????ªL???????®$t???????®r , s???????´nr???????¢ g???????ªL ???????????????ªn???????® ???????ªL???????ª$t???????®r . . .
/>
/>
/>????????ir ĐєŁ???????® Đ???????»zєη???????® ????????υ Ak???????±ŁŁ???????± M???????¢š???????¢Ł???????±ηd???????¢ ..
/>
/>
/>Ad???????± seи sevdaLaя???????± кeLiмeLeяe satt???????±???????????????±мdaи beяi ???????¢oк кaLabaL???????±к yaLaиLaя ve hat???????±яaLaя???????± ac???????±tмayacaк кadaя к???????¼fL???????¼
/>
/>Kin k???????±rd???????± her ok????????amak istedi????????imde seni
/>Elimi g???????¶zlerimi g???????¶md???????¼m tebess???????¼me
/>
/>k???????¼pemiz yoqqi manitam???????±z olsun delikanl???????±y???????±z can???????±m???????±z sagolsun!!!
/>
/>????????zlem geceleri kap???????±m???????±za dayanacak
/>Sevgilim../..susturma bizi
/>S???????¼r???????§-???????¼ lisan olmas???????±n bu a????????k
/>
/>
/>
/>
/>U????????urlad???????±m eski sevdalar???????±m???????±../..g???????¶zlerine ilk bakt???????±???????????????±m an
/>????????arm???????±ha gerdi????????im ???????¶zlemlerimi azat ettim
/>Huzur kazand???????±m m???????¼zayededen ikimiz i???????§in
/>Bol k???????¶p???????¼kl???????¼ bir kahve ta???????????????±d???????±m bak???????±????????lar???????±mla sana
/>Y???????¼re????????imi istedin../..verdim
/>
/>
/>
/>
/>Kay???????±plar???????±m ???????§ok,ne yazar senide kaybetmi????????im
/>Ben kimleri tarihe g???????¶md???????¼m,sen bilemezsin
/>Kalbimdeki imparatorlu????????un efendisi benim
/>Seni az ???????¶nce idam ettirdim
/>
/>
/>
/>
/>t???????¼m barbi bebeklerimin bacaklar???????±n???????± ???????§oktan k???????±rd???????±m ben;
/>
/>bebekler'l e
/>
/>oyna_m???????±'yorum art???????±k ...!
/>
/>
/>
/>i???????§im'de i???????§ ses /d???????±???????? ses kap???????±????????mas???????± var ...!
/>i???????§ ses'me ayakta alk???????±???????? varken,
/>d???????±???????? ses'ime olanca k???????¼f???????¼r'???????¼m var
/>
/>
/>????????zentimiz olma,kendin ol.B???????¶yle ???????§ok daha orjinalsin xD ''
/>
/>
/>
/>...geceyi dinledim uykular???????±n ???????¶tesinde ,yagmuru ok????????ad???????±m sen diye saatlerce,
/>benim m???????¼zigim o kadar agl???????±yorki s???????¶zlerimle g???????¼lemiyorum. .
/>
/>
/>
/>Her g???????¼n bir damla ya????????
/>Akar y???????¼z???????¼me
/>Vurur susunca
/>????????ehir bak ben buraday???????±m hala
/>Yoksun yoksun
/>...SEN...
/><3
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>bi ROCKer her????????eyi geride b???????±ROCKer:xx:
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>ƒιмιмιη ѕσηυ вιя н???????¼ѕяαη тєякєттι вєηι єѕαѕ σ????????αη
/>вιявιяιмιzє кανυ????????тυк єякєη
/>уαя???????±м???????¢???????± кα???????±η σуυη???????¢υ ηєяєη ???????§???????±кт???????± ηєяєη
/>
/>
/>
/>
/>Hayat Bo???????? E????????len Co????????
/>Kom????????u ???????§ocuklar???????±n???????±n sa???????§???????±n???????± ???????§ek,1.s???????±n???????±flar???????±n topunu patlat,perdeleri indir,sandalyeleri kemir...
/>
/>
/>
/>_ SΛПS???????¼Я ΚOΥDЦM ЯЦΉЦMLΛ SΣVI????????ΣП ????????ΣΥTΛПLΛЯΛ _
/>
/>
/>
/>{seyTan cekiYor seni yan???????±Ma...}

/>

/>
/>

evrimd RE???????°S

• leti: 934
  • Site puan: 158
Ynt: Msn ????????zl???????¼ Ve Kom???????±k S???????¶zler
« Yantla #1 : Haziran 04, 2008, 05:44:09 S »
FonDatnL???????© kaPanm???????±o aC???????±LaR..x(
/>
/>> ???????»???????» iHtiYac???????± yoq qaL????????imn a????????qaa ???????«???????«
/>
/>> q???????¶R???????¼n???????¼????????nL???????© qaR???????????????±LanR ki????????iLiqinL???????© uquRLanRsn..
/>
/>> $imdi SensizLiqe q???????¼L???????¼ms???????¼yoRum.. U???????¢uRumun k???????±y???????±s???????±nDa..
/>
/>> ???????¶Lm???????©q i????????n ???????§q q???????©???????? ,, ya????????amq i????????in ???????§oq ???????©Rq???????©n…
/>
/>> ????????u a????????q d???????©iL sawa????????T???????± sanqi...qaLi????????i sn s???????©???????????????©????????id???????© sn…
/>
/>So????????ukLuk i???????§imi ???????¼rpertti,damar kan???????±m dondu.
/>Bu yeniden ba????????Lamas???????±ndan korktu????????um ka???????§???????±nc???????± sondu?
/>
/>
/>F???????±r???????§ay???????± eLime aLd???????±???????????????±mda iLkin an???????±Lar???????±m???????± boyar???????±m.
/>GeLecek ad???????±na hi???????§bir hayaLi resme d???????¶kemez parmakLar???????±m.
/>
/>
/>Hata ve yanl???????±????????lar???????±m ???????§???????±r???????±l???????§???????±plak,o kadar utan???????§ vericiki!..
/>Benim b???????¶yle olmamam gerekirdi.
/>
/>
/>
/>Zaman ak???????±p gittik???????§e g???????¶zlerim daha ???????§ok doluyor.
/>Vakit gider gelmez,i????????te bu can???????±m???????± ???????§ok s???????±k???????±yor.
/>
/>
/>
/>
/>???????°???????§imde iyiliklerimin dedikodusunu yapan ????????eytanlar???????±m.
/>
/>
/>
/>Ben de aci ve ger???????§egi
/>????????oktandir tam bir zirdeli
/>Senin gibi yasiyorum
/>
/>''Biz hep senin yan???????±nday???????±z" diyen diller,Ben ac???????±yla feryat ederken nerdeler
/>
/>
/>olay???????± anlatacak kelime bulunamad???????±???????????????±nda..
/>Kolay m???????±d???????±r ????????ark???????±lara saklanmak.. hislerimi a???????§???????±klar m???????± bir d???????¶rtl???????¼k?
/>Belkide bir m???????±sra.
/>Hangi ????????ark???????± anlat???????±r..
/>Sana olan tutkumu?
/>
/>O kadar ???????§ok sen vars???????±n ki i???????§imde nefes al???????±p vermeye korkuyorum
/>Kaybederim seni diye...
/>
/>
/>вenι ĸayвederѕen вιr daнa вυlaмazѕ???????±n,o a???????§ g???????¶zl???????¼ ĸalвιne raнaт вaтмaѕ???????±n...!!!!™
/>
/>????????u saatt???????©n s0nrA UgrA$mAm D???????¼n???????¼mL???????© v???????© D???????¼n???????¼mD???????©kiL???????©rL???????©.,.???????????????©n yAr|nA ????????akar|m yAn|mDakiL???????©rL???????©...!!!...
/>
/>Ne Yapal???????±m bu Oyunda Burda Bitti ???????°????????te , Galip Geld???????±m Diye Sev???????±nme ???????????????¼nk???????¼ ????????nce Ben Gittim..!!
/>
/>
/>an???????° вana deм???????°????????т???????°n вen ѕadece naмυѕυм ve ????????ereғ???????°м ???????°???????????????°n ѕava????????ιrιм d???????°ye, eveт нaĸlιѕιn ???????°nѕan ĸend???????°nde olмadι????????ι в???????°r ????????ey ???????°???????????????°n ѕava????????ιr......
/>
/>вαкмα вαиα ????????ує вαкмα вιя вαк???????±????????тα тαи???????±уαмαzѕ???????±икι.. αят???????±к кαя???????????????±иα єѕкι вєи уσк
/>
/>hAlA AnLaMaDiN....40 FiRiN EkMeK YeSeNdE KaR EtMeZ.. HaMuRuNdA YoK DeL???????°kAnLiLiK....
/>
/>????????eni ????????u oyunLarLa y???????±kamazsIn ya ????????iRaz daha ???????§aL???????±$ yada acI ???????§eKmeye aL???????±$ !
/>
/># ғazla raнaт???????±м raнaтѕ???????±z ederмι.?ѕe вιle ғarĸederмι..?
/>
/>||AsLa Kay????????ettikLeRim OLmaD???????± vazqe???????§tikLerim oLdu..!!! ||
/>
/>TaRT???????±????????aCaKsaK e????????eR..BaNa Bi DaKKa ???????°zn VeR..BeYnimi ???????????????±KaR???????±P GeLeYim..????????aRTLaR e????????iT oLsun..
/>
/>[...|...иє ιк иєє ѕσиυи ѕєνgιує вα????????αу???????±ρ иєfяєтє ѕσи вυυи ????????zg???????¼и???????¼м єz???????°к ιиѕαи ѕєиє υиυтυυи...|...]
/>
/>N????????k†ay???????± k????????ydu????????um aN N???????£ S???????£nd???????£n ????????ir ???????£S???????£r N???????£d???????£ ???????????????£nd???????£n ????????ir iz kaLaCak...
/>
/>
/>
/>Kacmad???????±m Hayattan Hep KovaLad???????±m, Hic Kaybetmedim Hep VAZGECT???????°M..
/>
/>ҳ̸Ҳ̸ҳ || ????????eN HaYaT???????± CeVrIm D???????±$???????± Ya$???????±oRuM HaYat ????????eNi ???????£nGeLlese NoLuR || ҳ̸Ҳ̸ҳ
/>
/>an???????±lcaĸ вιr 'ad???????±n'вιle yoĸ
/>
/>aRkAmDaN KoNu????????AnLaR???????±n hEpSi aRkAdA TaK???????±lMaYa dEvAm eTsIn!
/>
/>gιdeceĸѕen вaнane вυlмadan gιт.! adaмвι ѕevмedιn.вarι adaмвι нayaтιмdan ???????§eĸт..!!
/>
/>Benim i???????§in ne oldu????????un hi???????§ ???????¶nemli de????????il.. sonu???????§ta g???????¶zlerimin sana bakt???????±???????????????± kadars???????±n.. ben o g???????¶zleri senden ???????§ekti????????im an ho???????? bir an???????± olarak kal???????±rs???????±n..
/>
/>Y???????©ni Bir Sayfa A???????§t???????±m K???????©nDiM???????© i???????§inD???????© S???????©N Yoksun.. Kalbim hayvanat Bah????????esi D???????©????????iLki i???????§inD???????© k???????¶PekL???????©r oLSun . .
/>
/>
/>K???????¶t???????¼ G???????¼nLerimde Katk???????±s???????± oLmayanlar???????±n ???????°yi G???????¼nLerimde Hissesi YoktuR.
/>
/>ч???????±LLαr sonrα iLk g???????¼nk???????¼ gibi α???????????????±k kαLαL???????±m..
/>ηefesimsiη..
/>seηiηLe αηLαmL???????±ч???????±m beη
/>
/>
/>
/>
/>I мiss you..
/>
/>
/>
/>D???????¼nya hayat???????± bir oyun we oyaLanmadan ibarettir.
/>
/>
/>
/>
/>Tek bir oyun, sonra kaLk???????±p gidersin
/>Sen her zaman risk aLmay???????± seversin
/>Ben inerken en dibe a???????????????±r a???????????????±r
/>Sen iLk g???????¶rd???????¼???????????????¼m g???????¼nden biLe g???????¼zeLsin
/>
/>
/>
/>кєηιмιzι συ????????υмυz∂αη αнα ƒαяк???????± q???????¶ѕтєямє ???????§αвαм???????±z уσк
/>
/>
/>
/>Ben kendim yapamad???????±m
/>bari sen agLat beni
/>
/>
/>
/>HayaL ettikLerinizi,
/>ya$amakLa me$quL???????¼z.. (:
/>
/>
/>
/>Nedenn?! derLer iyiLer Cok ya$amaz!!
/>aL bu Can???????±m aL Senin oLsun!!
/>
/>
/>
/>вєηє υ????????яα????????мαктαη ναzgє???????§ιη αят???????±к ι???????§ιηdє уα????????αd???????±???????????????±η???????±z
/>вαтαк???????±ктαη????????ιιz!
/>
/>
/>
/>
/>baz???????±lar???????± seni kullanmak istiyor..
/>baz???????±s???????± senin taraf???????±ndan kullan???????±lmak..
/>baz???????±lar???????± seni k???????¶t???????¼ye kullanmak istiyor...
/>baz???????±s???????± da k???????¶t???????¼ye kullan???????±lmak.
/>seni kullanmak ve k???????¶t???????¼ye kullanmak istiyorum..!
/>
/>
/>
/>
/>D???????¼????????Lerimin y???????±k???????±Ld???????±???????????????± gece oturup b???????¼t???????¼n resimLeri yeniden yap???????±????????t???????±rmay???????± denedim.
/>Her resimde hep bir par???????§a eksik ???????§???????±kt???????±
/>
/>
/>
/>K???????¼flenmi???????? ruhum unutmad???????±
/>Unutmad???????± seni hala
/>
/>
/>
/>S???????¶nm???????¼???????? ate????????in k???????¼l???????¼y???????¼m
/>Zindan oldum hapisim ben..
/>
/>
/>
/>Gid???????©n gid???????©r,kalan kal???????±r,???????¶l???????©n bilir hayat n???????©dir.?

/>
/>

evrimd HeBeLeHuBeLe

• HeBeLeHuBeLe
  • leti: 1141
  • Site puan: 157
  • aramas???????±n g???????¶zler o ????????imdi asker 9/2-K.D.
« Yantla #2 : Haziran 04, 2008, 05:47:08 S »
K???????¶t???????¼ G???????¼nLerimde Katk???????±s???????± oLmayanlar???????±n ???????°yi G???????¼nLerimde Hissesi YoktuR.
/>
/>
/>;)
/>
/>sa????????olas???????±n hocam.
...

evrimd zincover

• G???????¼LDeN
  • Harbi GencSau lu
  • leti: 702
  • Site puan: 2
  • VaRL???????±???????????????±MN D????????RiNi BiLMeYeNi YoKL????????uMLa TeRBiYe eDeRM
« Yantla #3 : Eyll 08, 2008, 11:58:42 »
hepsi s???????¼permi???????????????????????????????????????? te????????kk???????¼rlerrrr

evrimd ayazzz

• b???????±rakma beni insanlar k???????¶t???????¼,b???????±rakma beni korkuyorum...
  • Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 182
  • Site puan: 9
« Yantla #4 : Eyll 08, 2008, 12:08:15 S »
g???????¼elmi???????? :) saolas???????±n..
sana gitme demeyece????????im..yine de sen bilirsin..yalanlar istiyorsan yalanlar s???????¶yleyeyim..???????°nCiNiRs???????°n....

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments