G÷nderen Konu: Sen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul Kokard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n..  (Okunma sayřsř 1333 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř zoe_jane

• ScHiZoPhReNiC!!!
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2318
  • Site puanř: 359
  • ..
Sen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul Kokard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>
/>Mart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerinden dinledim
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'un bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?az├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gece
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahitlik etmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ya su├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlu benmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im
/>Oysa can, yemin olsun yana├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝len denize
/>Ben bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehre y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirmedim
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âklerden hicran ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'lu bir geceydi
/>Yere d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en her damlan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde sen vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░smin dudaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda idaml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bilmeceydi
/>Yalansa kahrolay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, sen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul kokard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>
/>Sevda dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m bir busedir duda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žak gibi, yasak gibi, kan gibi...
/>Utan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r, intihar ederdi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m,
/>Hayata rest ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekip a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda,
/>Korkak gibi, tutsak gibi, ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? an gibi...
/>Ben lal olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m, sen deli g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda
/>Toprak gibi, yaprak gibi, candan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzge can gibi
/>Ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmaz kervan ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmez da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda,
/>Kah a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an kar tanesi
/>Kah Leyla t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ten r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zgard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>Zambak gibi leylak gibi,
/>Sigaramda duman gibi
/>Sevdice├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im, sen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul kokard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>
/>Dayad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ond├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârtl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'un ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmekti g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerinden bir yudum
/>Seni sordum g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zlerce bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehrin her soka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na
/>S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemedi, inat ettim gece seni uyudum
/>
/>Ben bir sana, bir bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehre g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l dedim
/>Ayla toprak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahittir, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahittir denizle gece
/>Sensizken, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'da bir kez olsun g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmedim
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ellerinde vur emri
/>Yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un var sen yoktun, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlmedim
/>A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde sen, sende divane ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul
/>A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra dedim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ silmedim
/>Ben bir sana, bir bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehre g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l dedim
/>Belki de can ben bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehri g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ller i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevdim
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimden d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝len ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? denizi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒slat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor
/>Sevda kilim, hasret nak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l derdi dokuyor
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?atlayas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ deli y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rek 'sen sen' diye at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor
/>Oy gece g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m oy, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul SEN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ kokuyor
/>
/>Serdar Tuncer
/>

/>                                                          Hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler..!

ăevrimdř■ř mihmandar

• Ţleti: 1743
  • Site puanř: 214
"G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimden d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝len ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? denizi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒slat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor
/>Sevda kilim, hasret nak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l derdi dokuyor
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?atlayas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ deli y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rek 'sen sen' diye at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor
/>Oy gece g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m oy, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul SEN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ kokuyor "
/>
/>selamun aleykum arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,
/>m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝thi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ya hu !... hem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir hem de insan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, bu k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rle yo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? her ferdin istanbul sevdas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒... hakikaten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle, her birimiz ruhumuzda yo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?urup istanbul diye bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aheser konduruyoruz sevdam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehri diye... bu i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r, damard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r cand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r'!... ve ne kadar k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ymetlidir, e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla yo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p dam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sa; elbet denizi de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒slat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r, delirtir. bunu en iyi da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekle vapur bank├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda oturup k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karan pervaneye do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru dal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p giderken anl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz. yakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n gene y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi be arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.... ama ellerine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k yanan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ve ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorduer, at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordur demektir belli belirsiz... ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mit vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r onun i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin :).....

ăevrimdř■ř cerenefe

• :) :)
  • Ţleti: 1704
  • Site puanř: 214
  • :) Bilgisayar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmeni art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k (:
la bu asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel de konu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? eline sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kimin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m temsilcisi yafff ne diyem isatnabul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde
/>
/>helal sana helal

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ben bir sana, bir bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehre g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l dedim
/>Ayla toprak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahittir, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahittir denizle gece
/>Sensizken, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'da bir kez olsun g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmedim

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments