Gnderen Konu: size g???????¶re T???????¼rkiyede en gereksiz insan kim ?  (Okunma says 10134 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd omar

• ????????l???????¼m???????¼n bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim..
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 3659
  • Site puan: 363
  • tohum ???????§atlarda bilmem kafa nas???????±l ????????ATLAMAZ..
    • www.adakampus.com
o kadar ???????§ok luzumsuz insan var ki hangisini yazma ???????¶mer diyenler varsa istedikleri kadar yazs???????±n...???????¶nce ben diim zekeriya beyaz tam bi luzumsuz

evrimd candy_ff

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 169
  • Site puan: 10
  • g???????¶nl???????¼n???????¼n 'FAT???????°H'ini bulan ???????¼ye:)
deniz baykal,mustafa topalo????????lu,ajdar...vs.. akl???????±ma gelenler ????????imdilik bu kadar:))

evrimd complicated000

• B•Λ•И•U "???????¶nce harbi insan olal???????±m"
  • Harbi GencSau lu
  • leti: 596
  • Site puan: 65
  • HAYAT KISA KASAMAM...
herkes gerekli bence...onlar olmasayd???????± gerekli olanlar???????±n de????????erini bilemezdik...ii ki varlar bize ibret oluyolar... ;)

/>
/>why do they live on the people bleedin...pray for these thousands in the eastland!
/>..
;)

evrimd JointGirL

• E
  • leti: 1186
  • Site puan: 38
  • O birrrrr ???????°.K c???????±???????±???????± :)
    • TIKLA VE KIZMA :)
  • Kayt Dnemi: 2014
ba????????ta ben olmak ???????¼zere bicok insan gereksiz anca nufus coal???????±o insanlar s???????±k???????±nt???????± cekioo
/>aile planlamas???????±nda neden bu kadar gec kal???????±nd???????± ve kal???????±n???????±o devam ed???????±o anlam???????±orum ...
... No Comment ...

evrimd uAu????????ur88

• sauluAslanlar!!!!!
  • Harbi GencSau lu
  • leti: 305
  • Site puan: 4
  • always Galatasaray always ultrAslan
aziz y???????±ld???????±r???????±m ve ajdar ;D ;D ;D

/>
/>

evrimd RaistlinMajere

• Ra????????itsel ????????ye
  • leti: 2349
  • Site puan: 346
  • bir zamanlar..
Mehmet Ali Erbil...

evrimd omar

• ????????l???????¼m???????¼n bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim..
  • leti: 3659
  • Site puan: 363
  • tohum ???????§atlarda bilmem kafa nas???????±l ????????ATLAMAZ..
    • www.adakampus.com
ba????????ta ben olmak ???????¼zere bicok insan gereksiz anca nufus coal???????±o insanlar s???????±k???????±nt???????± cekioo
/>aile planlamas???????±nda neden bu kadar gec kal???????±nd???????± ve kal???????±n???????±o devam ed???????±o anlam???????±orum ...

/>
hakaret etme kendine :P sana gelene kadar kimler var biliyon mu pehhhhhh:D :D

evrimd mike_c

• ???????§ǿκکε√d???????­κ طę ∂ط???????­
  • Site Admin
  • leti: 8544
  • Site puan: 1091
  • Y???????¼r???????¼ be ko???????§um kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
en gereksizi benim baskas???????±n???????± tan???????±mam ;D ;D ;D

/>
/>

/>Benim hi???????§ soran???????±m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar???????±m d???????¼???????????????¼ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d???????¼???????????????¼nce olmasa, yan???????±na gelsem, kuca???????????????±na yatsam, kendimi falan kollamadan, g???????¶zlerimi kapasam, bir g???????¼n...Tek bir defa b???????¼t???????¼n maskeleri, b???????¼t???????¼n maskeleri kenara b???????±raksam, kendimi savunmadan, nas???????±lsam, neysem, ne kadarsam o i????????te, k???????±vr???????±lsam yan???????±na, tek bir g???????¼n...

evrimd JointGirL

• E
  • leti: 1186
  • Site puan: 38
  • O birrrrr ???????°.K c???????±???????±???????± :)
    • TIKLA VE KIZMA :)
  • Kayt Dnemi: 2014
hakaret etme kendine :P sana gelene kadar kimler var biliyon mu pehhhhhh:D :D
/>
ama ama :( ben???????±m kader???????±m k???????¶t???????¼ bea zaten ben dogm???????±cakm???????±s???????±m da dogmusum i????????de ..
/>anneme bazen duygu s???????¶m???????¼r???????¼s???????¼ yapar???????±m bu konuda o da sar???????±l???????±r sen olmasayd???????±n ben napard???????±m der :( hakl???????±s???????±n bu once magaz???????±n program???????± yapan ve i???????§inde rol alanlar???????± tem???????±slemek gerekir ???????¶nce cok hakl???????±s???????±n onlardan sonra ben gel???????±orm
... No Comment ...

evrimd L???????°MON

• sevmek elde olsa severmiydik..
  • leti: 1317
  • Site puan: 217
  • Ey Rabbimiz! Bizi kabir azab???????±ndan koru....
h???????¼lya av????????ar... ;)

/>
/>Rabbim kalbimizden ba????????ta kendi sevgisini sonra peygamber sevgisini eksik etmesin..amin...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments