G÷nderen Konu: Trip Yapmak,Naz Yapmak,A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamak Bir Erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e Ne Kadar Yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r?  (Okunma sayřsř 21945 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ensargenc

• Ziyaretši
sevgili dostlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..
/>
/>son zamanlarda k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlardan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok erkeklerin bu konuda daha bir azimli oldugnun fark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..
/>
/>ve hakikaten bana g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre trip ne erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e ne de k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey..
/>
/>fakat "hadi onlar k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z yapar "diyip ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekilebilecek bir hal al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n nazlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..
/>
/>peki ya erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?
/>
/>:/ :/ :/

ăevrimdř■ř JointGirL

• E
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1186
  • Site puanř: 38
  • O birrrrr ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░.K c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :)
    • TIKLA VE KIZMA :)
  • Kayřt D÷nemi: 2014
bence trip atmak ne k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za ne de erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒san bi davran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? nereye kadar trip at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒labilir ki ?
/>Herseyi halletmenin bi us├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ adab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bence ;)
... No Comment ...

the answer

• Ziyaretši
Trip atmak, naz yapmak erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e de k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an bir davran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il.
/>
/>Ben bunu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum ama kendim de az trip atm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒orum :) Bilen bilir ;) Tribi herkese atmam, ama asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kimseye atmamak gerekir, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e naz yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ veya tripatt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zaman erkek s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒labilir o durum i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinden, olumsuz bir durum olunca "of ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi trip at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cak" durumuna kadar gelebilir. Ben de dahil, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž birinin yapmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gerekir. Atacaksan da dozunda. Ama ;D
/>
/>
/>Gelelim erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e. G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde ben de g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in trip att├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, daha yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n zamanda da ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Erkekler daha sert ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilikler oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin erkeklerin bu tarz davran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da daha sert oluyor. Dolay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla daha gergin oluyor her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bu ikili ili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kileri (sevgili/arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k) zedeleyen bir durum. Hele ki a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ramam, bir erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in, onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n  sert duru├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ayk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Trip kimseye yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten.
/>
/>Ben de dahil  ;D ;D
/>
/>

ăevrimdř■ř eko

• EKO
  • Ţleti: 4290
  • Site puanř: 270
  • g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k koymaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enen insan idare edin
ya ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yo hatta uyuz oluyorum b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? var da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok nazl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya

/>
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âle uzakki geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im yollar yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝deyim beni yeniden yaz

ăevrimdř■ř demet_83

• Ţleti: 2024
  • Site puanř: 118
  • ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?isel mesaj├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmayan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye :)
kimseye durduk yere trip yapmak yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?maz k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ erkegimi var :D

ozlem

• Ziyaretši
Hele ki a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ramam, bir erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in, onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n  sert duru├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ayk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. 
/>
/>ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žektenn ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ruu answer ;)

Lithium

• Ziyaretši
Trip atmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sevmem. Daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž trip atmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m da diyemem. Fakat olabildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ince yapmamaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey. Naz da yapmam. Hastayken hari├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž. :) Kolay kolayda a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamam. Duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kendi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimde ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Kimse anlamaz. ;)

ăevrimdř■ř z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rtapozuz

• Yasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • *
  • Ţleti: 86
  • Site puanř: -1
bu konu tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ne kadar yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r??

ăevrimdř■ř selsel

• ssss
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 142
  • Site puanř: 12
  • cubiss...
ayyy hele erke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in tribi naz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekilmio valla kusura bakmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n :)
beni bir ben bilirim,bir de Yaradan,,
/>bana bir ben laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,bir de anlayan...

the answer

• Ziyaretši
bu konu tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ne kadar yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r??
/>

/>Tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âce├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsunuz ve yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorsunuz da, kendi ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zaki davran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nca neden b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir soru sorma gere├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i hissediyorsunuz anlamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!..
/>
/>
/>Umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m konuyu geyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževirmezsiniz!..
/>
/>
/>
/>                                                                                                                                                  Sayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments