G÷nderen Konu: H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hocaaa................ :)))))  (Okunma sayřsř 1009 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř erdi_53

• D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerde Sevdim Seni S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyemedim...
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 532
  • Site puanř: 49
  • Hayatta Kazanmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nce Kendi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde Kazan
    • ErDi Online
Temel camiye teravihe gitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Bakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hoca ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yo. E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hocan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na:
/>- Hocam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ldirisun. Bi kere subhanerabbielazim zor diyrum.
/>Hoca e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Temelin kula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na:
/>- Haluna ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kret ula ben hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž diyemiyrum!!!
/>
/> :D :D :D
« Son DŘzenleme: EylŘl 12, 2007, 10:57:50 ÍS G÷nderen: erdi_53 »

ăevrimdř■ř Pasiflora

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1975
  • Site puanř: 213
  • BaYaN YaNL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
super yaaaaa :D  hoca nerel├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ssss acaba  ;D

/>
/>T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?M DEMEN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N ZOR, M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?MANIM DEMEN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░MKANSIZ OLDU├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?U B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LKEDE, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░NADINA M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?MAN ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░NADINA T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?M!!!

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments