G÷nderen Konu: ben shambalaya nickinin anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sordummm!!!!!!(hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hatas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒) =)  (Okunma sayřsř 8820 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř complicated000

• B•Λ•И•U "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce harbi insan olal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m"
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 596
  • Site puanř: 65
  • HAYAT KISA KASAMAM...
hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hatas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaptm arkd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar yaaaaa ;D  :D  ;D  :D

/>
/>why do they live on the people bleedin...pray for these thousands in the eastland!
/>..
;)

Apsuwa

• Ziyaretši
AL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n aL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n :D :D :D

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žernobil

• ;.?*^
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2376
  • Site puanř: 230
    • www.yunusbor.blogspot.com
hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hatas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaptm arkd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar yaaaaa ;D  :D  ;D  :D
/>

/>bunun geri d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yok haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rla kend├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ uzun b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r maceraya :D :D
hesaba cek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmeden hesaba cekel├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kend├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/>
/>

ăevrimdř■ř musi

• OKUR & YAZAR
  • Ţleti: 1790
  • Site puanř: 220
  • K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k Turgut'la u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...
evet art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kendinle vedala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ki ne yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k sana
Kur masay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Madam Despina
/>
/>
/>
/>

ăevrimdř■ř gur!s

• Ţleti: 4602
  • Site puanř: 295
  • maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
... ya ben terk edemiyorum konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk bu hava
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

ăevrimdř■ř complicated000

• B•Λ•И•U "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce harbi insan olal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m"
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 596
  • Site puanř: 65
  • HAYAT KISA KASAMAM...
yapmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n o kdr m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝, anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yo da anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒oo yokmu panzehirii bunun :(  :'(
/>
/> ;D  ;D  ;D

/>
/>why do they live on the people bleedin...pray for these thousands in the eastland!
/>..
;)

Apsuwa

• Ziyaretši
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi bir arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a benziyor garibim art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k heLvas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeriz yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k daha gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti daha iLerde neLer g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cekti erkenden u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žtu ;D ;D ;D

ăevrimdř■ř kursuniii

• Ţleti: 1762
  • Site puanř: 168
:D :D yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kk cidden... seni hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž uyarmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ???
/>
/>tameri tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bana dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ilk c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n nickinin anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sorma olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu.. ALLAH tan sevenim var ki uyard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar.. yoksa merak ediyordum ;D ;D
/>
/>ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olsunnn diyorum sana ;D ;D

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žernobil

• ;.?*^
  • Ţleti: 2376
  • Site puanř: 230
    • www.yunusbor.blogspot.com
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te Tamer'i susturmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biLen en iyi adam ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž senedir tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor :D :D :D ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ;D ;D
/>

/>yo daha deg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l 20 b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmeyenl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ denklem g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ adam b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gunu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gununu tutmuyor cok sev├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum kaerdes├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yav b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ taned├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r oo :D
hesaba cek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmeden hesaba cekel├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kend├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/>
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments