G÷nderen Konu: sakaryan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l okumaya deger mi?  (Okunma sayřsř 3395 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

uvg

• Ziyaretši
ya arkadaslar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama ingilizce hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda what is your name d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda fazla bi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yom bu i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l olacak bi yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olabilirmisiniz?

ăevrimdř■ř UnS

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2462
  • Site puanř: 525
  • Kalpten d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ama sevincim inan...
    • [UnS] bakterilerin insanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2004
Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a okuma bir sene sonunda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in de o bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in soruya cevap vermek olacak...
Umutlar kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ben gidiyorum
/>
/>biz biR aiLeyiz

ăevrimdř■ř pogoneverstops

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 25
  • Site puanř: 2
bence yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yosunuz senin azmine ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ben okumad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama okuyan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ aralar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey bilmeden bitirenler de zehir gibi ing. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renenler de vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žta sana kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? severek okursan haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renirsin baya. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navdan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava ders ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmek gibi bakarsan tabiki sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž alamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. ondan sonra m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h. okuyosun bak alan derslerini y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde 30a tekabul ediyor san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsam, ingilizce al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n derim ben.
bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler var hala bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a nefes almaya zorlayan ..

ăevrimdř■ř ssaFrann

• **
  • Ţleti: 26
  • Site puanř: 1
altyazili film izle daha cok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ng├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zce ogren├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n em├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ol en az├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan kulak dolgunlugun olur orada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ halt ogrenemezsin gittim gordum eg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r !

ăevrimdř■ř tiziano

• NOKTASIZ ||| Biri gelir sorarsa,Sana beni sorarsa,Gitti der misin,Gitti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyler misin,Gidiyorum ben sana,Benimle gider misin...
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 161
  • Site puanř: 18
    • ingilizceforum.net
bence yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yosunuz senin azmine ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ben okumad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama okuyan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ aralar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey bilmeden bitirenler de zehir gibi ing. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renenler de vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žta sana kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? severek okursan haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renirsin baya. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navdan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava ders ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmek gibi bakarsan tabiki sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž alamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. ondan sonra m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h. okuyosun bak alan derslerini y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde 30a tekabul ediyor san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsam, ingilizce al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n derim ben.
/>

/> :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
« Son DŘzenleme: A­ustos 29, 2008, 02:41:00 ÍS G÷nderen: tiziano »

ăevrimdř■ř kara_tekir

• **
  • Ţleti: 62
  • Site puanř: 3
/>
kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.bu tamamen sana ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ortaya bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler koyuyor,almak ya da bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bakmak senin elinde.E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itiminin kalitesi tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r,kabul ama ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un takdirde %30 mesleki ders al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒caks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve sunulan baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navlara(anglia gibi) kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p basamaklar olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?turacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok iyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ni.lerin haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla bir de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il belki ama emein ol bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yo insana.

ăevrimdř■ř SummerWinter

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 4041
  • Site puanř: 294
  • Kayřt D÷nemi: 2014
arkada$im deysede deymese bence sen okuma. 1 sene 1 senedir onun yerine kursa git..tavsiye ederim :)
Yorgunum art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. Kabu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umun k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bekliyorum.

ăevrimdř■ř enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ,elbette vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...Lakin suskunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um korkumdan de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il,asaletimdendir...
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 1972
  • Site puanř: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam :)
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
bana ordaki hocalardan biri s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi 1 seneni harcamana de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mez diye. g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n 1. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ftan okulla beraber kursa gidin. sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žta haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bele├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? okum├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒caks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. 1 sene + 1 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n para harc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za 1 senenizden tasarruf edin bence...

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmesin. O Hep G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

ăevrimdř■ř shadow_man

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 22
  • Site puanř: 0
ben de de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mez diyenlerdenim..gitt 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> im g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m..pek bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?miyo..hatta intro almaya hak kazanan arkadaslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bile bir sene bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a gitti ke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ke gitmeseydik dediklerini biliyorum..tabi tercih meslesi genede..

ăevrimdř■ř ^^ELF├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░DA^^

• Kusursuzlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyada kendi sevece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmel g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 743
  • Site puanř: 112
  • Ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olup u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmak isterken, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž olup k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk sal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz..
bence de okumay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ben okumad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. ama okuyup pi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?man olanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m. hatta bir arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sonra 1.s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ftan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝de. bir arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda son bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlar ondan 70 almas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gerekirken 60 alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ belgede haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tur yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu. bir sene heba oluyor bence ben lisede haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k okuyarak bu hatay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. ilk started elemantary seviyeleri ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inin kendi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla yapabilce├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i seviyeler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ntemed├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ate ve advance seviyeleri i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin de birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kur kursa gidip halledilebilir. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok iyi bir e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim verildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒flar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda. liseden bir arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nivde zorunlu haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerek 1.s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒fa atlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiki inglizce derslerininde basit seviyede ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yor. belki de biz lisede ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok iyi ingilizce dersi ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ondand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bilmiyorum. en son romanlardan sanat buluyorduk. advance'in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten.
Sevgilim,
/>bu ayak sesleri, bu katli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómda
/>h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rriyetimi, ekme├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi ve seni kaybetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im oldu,
/>fakat a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinden
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?li elleriyle kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalacak olan
/>gelecek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlere g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venimi kaybetmedim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir zaman...
/>
/>Naz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Hikmet Ran

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments