Gnderen Konu: ????????n Kay???????±t Formu Nas???????±l Doldurulur?  (Okunma says 55689 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd yigit_58

• Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 56
  • Site puan: 2
http://www.gencsau.com/forum/on-kayit-formu-nasil-doldurulur-guncel-t111732.0.html
/>
« Son Dzenleme: Austos 22, 2011, 09:42:07 S Gnderen: mike_c »

evrimd bedros

• Tak???????±lan ????????ye
  • leti: 93
  • Site puan: 3
  • TANRI
usta  ???????§ok  s????????ol...eline  sa????????l???????±k  bnde nerden bulacam  die  d???????¼???????????????¼n???????¼yodum:D
TANRI
/>SAKALIMA H????????RMET???????°N???????° G????????STER

evrimd Xrated

• Xrated
  • leti: 90
  • Y???????±llard???????±r ayn???????± rol ayn???????± perde...
Ben bugun kazand???????±g???????±m???????± ogrend???????±m sakarya maliye bolumunu.Ve ogrenci numaram falan yok.Ama kay???????±ttan once on kay???????±t formunu doldurmam ???????±sten???????±o.Nas???????±l yap???????±cam bunu.

evrimd bilader

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 292
  • Site puan: 56
Ben bugun kazand???????±g???????±m???????± ogrend???????±m sakarya maliye bolumunu.Ve ogrenci numaram falan yok.Ama kay???????±ttan once on kay???????±t formunu doldurmam ???????±sten???????±o.Nas???????±l yap???????±cam bunu.
/>

/>http://www.gencsau.com/forum/sau-tanitim-ve-bilgilendirme/universitemizi-yeni-kazanan-o287renciler-304cin-kayit-tarihleri-ve-kayit-bilgileri-t55291.0.html
speedy..

evrimd Xrated

• Xrated
Link i???????§in sagol okudum onu da.TC yi girdigimde ogrenc???????± kayd???????± yok d???????±yor.Acaba daha ogrenc???????± no falan ver???????±lmed???????±m???????±.

evrimd bedros

• leti: 93
  • Site puan: 3
  • TANRI
ne  zaman  verilece????????ini  bilmiyorum  ama  ge???????§en y???????±l 28 a????????ustosta  verilmi????????  numaralar...???????§ok  ge???????§ olmaz m???????± o zamana kadar
TANRI
/>SAKALIMA H????????RMET???????°N???????° G????????STER

evrimd mineeee

• Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 48
  • Site puan: 1
benimde ???????¶????????renci kayd???????±m g???????¶r???????¼nm???????¼yor demek numaralar ???????§???????±kmam???????±???????? daha

evrimd [EwReM]

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 21
  • Kimya
????????????????renci Kayd???????± Bulunamad???????± ! birdn korktm bu yaz???????± ???????§???????±knca ama sznde ???????¶lemi???????? rahatladm(=

evrimd Xrated

• Xrated
Zaaaaa seni kabul etmemi????????er ???????¼niye :D

evrimd [EwReM]

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 21
  • Kimya
zate 1g???????¼n verilm???????? kayt i???????§in bi aksilk ???????§???????±kcak die korkuorm bide ???????¶le g???????¶r???????¼nce(=

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments