G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin 8 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel arma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an ;)  (Okunma sayřsř 957 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Tomris

• Tomris
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1015
  • Site puanř: 98
  • Osmanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ torunu
Epiktetos yirmi as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tir ki: "Kader ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde sonunda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle veya b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nahlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bedelini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ze koyar. G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nen ya da g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeyen zaman i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde herkes g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nahlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bedelini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âder. Ekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer. 
/>
/>Bunu bilen adam kimseye k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zmaz, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cenmez, kimseyi a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamaz, kimseyi itham etmez, kimseden nefret etmez, kimseye kin tutmaz. Bunu bilen adam kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ aksiliklere ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?maz. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kan maddi-manevi engellerin kendi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nahlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilir." 
/>
/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?manlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z bir dakika bile d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?manlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zdan daha de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erlidir. Nefret ve intikam hissi size b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k zararlar verir.
/>
/>Aristo ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle diyor: "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░deal insan iyilik yapmaktan zevk al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Kendisine iyilik yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsa mahcubiyet duyar. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ iyilik yapmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?areti, bir iyili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e muhta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž duruma d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mek zaaf i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aretidir." 
/>
/>Kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z nank├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kten dolay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k beklemeden iyilik yapal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>Mutluluk minnet beklemekte de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, minnet g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsterilmesinden rahats├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k duyulacak olgunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a eri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mektir.
/>
/>
/>8 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zel Arma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an
/>
/>
/>1) Dinleme... Ama ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten dinleyin. Kesmeden, hayal kurmadan, verece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeden... Can kula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla dinleyin.
/>
/>2) Sevgi... Kucaklamalar, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kler, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vazlamalar ve el tutmalar konusunda c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmert olun. Bu ufak hareketler, aileniz ve dostlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za olan sevginizi daha a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âstermenizi sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layabilir. 
/>
/>3) Kahkaha... F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kra anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eli hik├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óyeleri payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. Bu arma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z "seninle birlikte g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmeyi seviyorum" anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelir.
/>
/>4) Yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir not... Basit bir "Yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler" notu, ya da belki bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir... K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa, elle yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir not bazen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r boyu hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. 
/>
/>5) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ltifat... Basit, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žtenlikle s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylenen bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ("Bu renk sana ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?", "Harika bir is ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n", "Yemek nefis olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?" gibi) kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zdakinin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žini ayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>6) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yilik... Her g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n, rutininizi k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p birisine ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, nazik bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>
/>7) Yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k... Bazen tek istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z kalmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Bu anlara duyarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olun ve ihtiyac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olana yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z kalma arma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ verin.
/>
/>8) Ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eli bir yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒... Birine tatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemek gibisi yoktur. Sel├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óm vermek veya te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r etmek o kadar zor mu ???      ;)
/>
/>                                                    __al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r__
/>

ăevrimdř■ř eyvallah

• eyvallah
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 139
  • Site puanř: 3
bnde nie hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum diodum.e bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hepsi bende mevcutta ondan :D

ăevrimdř■ř JointGirL

• E
  • Ţleti: 1186
  • Site puanř: 38
  • O birrrrr ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░.K c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :)
    • TIKLA VE KIZMA :)
  • Kayřt D÷nemi: 2014
... No Comment ...

gfblielif

• Ziyaretši
eline sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kkk te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rlerrr :)

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eboist_irem

• KISRAKK
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 548
  • Site puanř: -66
  • MEZUN OLMA VAKT├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░...
Ben Bir K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒srak Gibi Gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahlan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p Gitmek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimde Var
/>
/>
/>
/>

ăevrimdř■ř nesli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?

• nesli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 200
  • Site puanř: 7
ya belki inanmayacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ama ben bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hepsini her zaman yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum aferin bana ya ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok iyi bi insan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m herkesi ben gibi olmaya davet ediyorum ;) :D

ăevrimdř■ř Hurrem Sultan

• Seninle Her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye Var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Ben....
  • Ţleti: 3132
  • Site puanř: 133
  • Ben O'nu SeViYoRuM HeM De ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?oK
g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler...

/>
/>
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments