G÷nderen Konu: Ata'n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Anafartalardan Bir An├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 805 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

Devrim

• Ziyaretši
Atat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk Anafartalar'da d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?man├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževirirken gerektik├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že hasm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n durumundan bilgi edinmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin "bir dil yakalay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n!" der, Mehmet├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žikler de ne yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ taraftan bir asker yakalar getirirlermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>Bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n getirilen dilden gerekli bilgiler al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan sonra ata sormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
/>
/>- Peki, sen yeni Zelandal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n madem, T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rklerden ne k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ki vuru├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kalkm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ta oralardan buraya gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sin?
/>
/>Yeni Zelandal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bunu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rf spor i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve kendisinin sportmen oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ngen bir tav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rla s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemesi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerine Ata:
/>
/>- ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi ama, sportmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ne i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e yarad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒? Baksana, bir erimizin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? kuzu kuzu buraya getirilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sin! Deyince tutsak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta bulunmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
/>
/>- Sizin eriniz spor kurallar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok kaba bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?neyince ben ne yapabilirdim? Sportmen olmayan has├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlarla kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilseydim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž gelmezdim!
/>
/>Me├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er Mehmet├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žik, Zelandal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ en can alacak yerinden yakalayarak s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p bay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ltm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, av├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ncaya dek s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, sonra da elini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekmeden T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk siperlerine de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>
/>Ata bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Zelandal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sportmenlik anlay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, Mehmet├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in de kulland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pratik (!) usule g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lerdi.
/>
/>(Mehmet Ali A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?akay, Atat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk'ten 20 An├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>

ăevrimdř■ř S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬║rion-taSo

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2218
  • Site puanř: 546
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ya helal olsun ;D ;D

/>"dedim, sinem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zre vurdun, bu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ / dedi o halimin yadigar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r / dedim, z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? boynumun ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ / dedi, hayalimin yadigar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r "

ăevrimdř■ř Zakk Wylde

• World Of Trouble
  • Ţleti: 7294
  • Site puanř: 464
  • TroubleMakerzZ
Kapak :D sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?olas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n

ăevrimdř■ř denizci_33

• Μēмpĥįŝ
  • Ţleti: 1280
  • Site puanř: 77
harbiden komediymis..saol paylas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin...

/>                 

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments