G÷nderen Konu: Kalite Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetim Sistemleri (mardem).  (Okunma sayřsř 1604 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř MARDEM MARMARA

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar; Kalite Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetim Sistemleri global d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyada ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irketler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânem ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yan ve T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nden g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemini artt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ran bir y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetim sistemidir. g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irketleri art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bu konuda uzman veya en az temel d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mantasyon e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? elemanlara ihtiya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž duymaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Bu e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iler i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bulma konusunda bir ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânde gitmektedir. Tavsiye...
/>
/>

/>Mesaj├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n tamam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K HARFler ile yazmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z! Taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenlenmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tir.
« Son DŘzenleme: Ocak 25, 2011, 04:12:36 ÍS G÷nderen: mike_c »

ăevrimdř■ř nzn

• ๏̯͡๏__nZn__๏̯͡๏
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 209
  • Site puanř: 2
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl kumlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda pedal sallamak G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ eylemim........
payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?krlr MARDEM MARMARA ... varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka tavsiyen  ;D ;D
..

ăevrimdř■ř enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ,elbette vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...Lakin suskunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um korkumdan de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il,asaletimdendir...
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 1972
  • Site puanř: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam :)
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi de bu e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimler hem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok pahal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hem de sakaryada ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok nadiren veriliyor.

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmesin. O Hep G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments