G÷nderen Konu: Oss - Dgs S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav Sart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Yok! Bulgaristan Universiteleri  (Okunma sayřsř 2296 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř seliora

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 4
  • Site puanř: 0
    • Bulgaristanda egitim
Bulgaristan Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SS engeline tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmadan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi alabilmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin en populer se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ženeklerden biri Bulgaristan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.     Otob├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s ile birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž saat uzakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta olan kom├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u Avrupa Birli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lkesinde, diledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m alanlarda Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K denklikli e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim alabilirsiniz.     ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?dan sadece birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž saatlik otob├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s yolculu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u ile ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilkece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirlerde, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok cazip e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim ve ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am masfarflar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim alabilmek m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n.   
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversite E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi Almak Neden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok Avantajl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?
/>Kaderiniz ve idealleriniz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SS S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il !
/>Bulgaristan en ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ideallerine sahip ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmak, ve birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž saatlik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sonucuna g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, kendi potansiyel ve hedeflerine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre bir e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim ve kariyer yaratmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ama├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlayanlar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmel bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝md├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r.     T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p okumak isteyen bir aday, yeterli puan alamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin istemeyerek biyoloji ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i okumak, m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendis olmak isteyen bir aday i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letme okumak zorunda kalmamal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.     Bulgaristan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitelerine giri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ aranm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor.   
/>
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K Denkli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Var!
/>Bir Avrupa Birli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lkesinde okudu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unuz i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin, AB ile yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan uyum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?malar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sonucuna g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre diploman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K denkli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor.   
/>E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Dili ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ngilizce ya da Bulgarca
/>Bulgaristan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ngilizce olarak e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim alabilirsiniz.     Bu sayede hem ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerli bir diplomaya hem de anadil seviyesinde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ngilizceye sahip olursunuz.     Bulgaristan Avrupa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lkesinden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilere e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim olana├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor.     ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok uluslu bir ortamda ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ayacak, yabanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerle s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ngilizce konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?acaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.   
/>Bulgaristan ; Ekonomik E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim ve Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am Maliyetleri
/>Bulgaristan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim alman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n maliyeti, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lkemizdeki ya da KKTC├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?de bulunan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversiteden ya daha ekonomik yada e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?it maliyetlidir.     Yukar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da bahsedilen avantajlar da g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde bulunduruldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda, kesinlikle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok daha mant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve avantajl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ženektir.   
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitelere Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vuru ve Kabul Ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>Bulgaristan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitelerinde e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim alabilmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SS s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda herhangi bir yeri kazanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ya da yerle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z gerekmiyor.     ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitelere ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vuruda lisede alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unuz dersler ve not ortalamalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde bulunduruluyor.     Avrupa Birli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yesi oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin, Bulgaristan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unuz diplomalar kolayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kla Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K denkli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i alabiliyor ve mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inizi rahatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kla yapabiliyorsunuz.     EGITIM BULGARIA size en uygun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite ve b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiminde profesyonel destek vererek en do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru karar vermenizi sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor.   
/>Bulgaristan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am ve Sosyal Giderler
/>Yurtd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim almak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin en ekonomik se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ženeklerden biri Bulgaristan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.     ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitelerin y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretleri ortalama 3000 Euro civar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.     T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p ,Eczac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ve di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hekimli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlerinde ise y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k okul ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretleri 5000 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? 6000 Euro civar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda olmaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.     Bulgaristan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?daki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitelerin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerine yurt olana├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.     ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversite yurtlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ genellikle 2-3 ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ik odalara sahip olup, devlet yurtlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝creti
/>25-30 Euro civar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.     Daha iyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?artlara sahip ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel yurtlarda ise ayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k 60 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? 80 Euro ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdeyerek konaklanabilir.     Dileyen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler ev kiralayabilir ve genellikle birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iyle payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak bir evin kiras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ evin yerine ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzelliklerine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre 250 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? 400 Euro aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ir.     ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerin ayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žim masraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ 300-400 Euro civar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.   
/>
/>BULGARISTANDA  KIMLER OKUYABILIR ;
/>- Lise mezunu olan herkes ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na girmeden bulgaristan universitelerinde istedikleri b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlere yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p okuyabilmektedirler 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> .   
/>- Meslek Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek Okullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ (MYO) mezunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ DGS sart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ aranmadan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z bulgaristan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitelerinde lisans tamamlayabilmektedi 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> rler.   
/>- Imam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Hatip mezunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istedikleri alanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žip ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rce ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p okullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na rahatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kla girip ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kabilirler.   
/>
/>Haber Kaynak ve Detayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Bilgi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin : www.    egitimbulgaria.    com
« Son DŘzenleme: Ocak 19, 2011, 11:47:52 ÍS G÷nderen: seliora »
Bulgaristan Universiteleri S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z Universiteli Olabilirsiniz.  Gitmeyi D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar Dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?manl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝creti ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?demeden isteyen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler kendi kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kendileri yapabilirler. . 
/>Buradan ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilirsiniz Detaylara : hxxp: www. egitimbulgaria. com/site/sofya-teknik-universitesi-yabanci-ogrenci-rehberi/

ăevrimdř■ř sonbahar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nyaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

• *
  • Ţleti: 3

ăevrimdř■ř seliora

• *
    • Bulgaristanda egitim
Hangi t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r vizeyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmek istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inizi belirtmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m detaylar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ belirteyim . . 
/>
/>Bulgaristan Konsoloslu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u Vize Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vuru ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?cretleri :
/>Bulgaristan Turist Vizesi Normal : 60 EURO
/>Bulgaristan Turist Vizesi Acele : 120 EURO
/>Bulgaristan Transit Vizesi Normal : 60 EURO
/>Bulgaristan Transit Vizesi Acele : 120 EURO
/>Bulgaristan Ticari Vize Normal : 60 EURO
/>Bulgaristan Ticari Vize Acele : 120 EURO
/>Bulgaristan D Tipi Vize ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kamet Almak : 100 EURO
/>Bulgaristan Uzmanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Alan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ : 200 EURO
/>Not: Vize ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?cretleri ING Banka Yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmakta Olup Konsoloslu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a Dekontu Verilmektedir.
Bulgaristan Universiteleri S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z Universiteli Olabilirsiniz.  Gitmeyi D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar Dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?manl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝creti ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?demeden isteyen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler kendi kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kendileri yapabilirler. . 
/>Buradan ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilirsiniz Detaylara : hxxp: www. egitimbulgaria. com/site/sofya-teknik-universitesi-yabanci-ogrenci-rehberi/

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
peki orda buyuk uni. Varmi egitim durumu nasil
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř seliora

• *
    • Bulgaristanda egitim
universiteler bulgaristan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en sayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n un├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vers├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒teler├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r mezun oldugunuzda c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ft d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ploma al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsunuz.  Avrupa Birli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i diplomas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da alarak t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ab ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lkelerde call├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sma hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kazanmaktas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.  Illaki bir firma ile de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il kend├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zde kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rabiliyorsunuz siteye girince t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t bulabilirsiniz. 

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
hmmm bi d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncem bunuu :D
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř sonbahar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nyaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

• *
  • Ţleti: 3
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hatta oha demek istiyorum izninizle euromu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? mu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya zenginlere i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?liyo zaten senelik 12bin lira ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da var ::) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žotanak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmiceksin sna├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ;D

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments