G÷nderen Konu: Bir Veda Havas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...  (Okunma sayřsř 601 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř awesome

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 72
  • Site puanř: 19
Bir Veda Havas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
« : Mart 04, 2007, 11:30:20 ÍS »
Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž beklemedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in bir anda
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma sen
/>belki bir tebess├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nle
/>belki de asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anmayacak bir gelecek umuduyla
/>ETK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░LEM├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N BEN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░!!!
/>
/>Sana yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirlerde
/>ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n havas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>belki de bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden
/>o sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalan sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na
/>hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yordum ellerimi
/>sevgi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klerinin sahteli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini anlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m diye
/>hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž tutmuyordum ellerini,
/>bakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordum g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerine...
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdeki sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bitece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine dair,
/>sonunda beni anlayan birini buldum diye
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R UMUTTU SADECE!!!
/>
/>Ama her sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im vurdu...
/>her tuttu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l soldu.
/>a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ o da k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rede yaprak d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝...
/>Solmayacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n diye bir umudum vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Lakin dinledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ASLINDA B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R VEDA HAVASIYDI!!!
/>
/>Saat ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vurdu sonunda
/>Vakit tamam
/>Art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kimse umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalamayacak
/>Yorumsuz ve umutsuz bir hayati se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyorum
/>Sen bitsin diyorsun
/>Ben bu sevdayi en ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ta ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žizmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim zaten...
/>Dedim ya sadece bir umuttu..
/>Ama her umudum gibi bu da han├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer yedi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine...
/>
/>Vakit doldu...
/>Ardindan en fazla;
/>Bir-iki satir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir yazar,
/>Bir-iki damla g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i akitirim art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k...
/>Gidersen en fazla saz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n telleri kopar..
/>Ziyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yok...
/>Ben y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rek s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dizginlemeyi biliyorum...
/>
/>Hani sana hep g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m derdim
/>Evet g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ms├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...
/>Ama bilmez misin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝llein ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa olur
/>Ve unutma g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žesinde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l sorulmaz...
/>DERT ETME!!!
/>
/>"Sana a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m" diyordum
/>Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda onu ben de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p olan hislerim s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yordu...
/>S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlere sonradan anlam veremiyordum
/>Anlayaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ben seni sevgili olarak g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yordum!!!
/>
/>Hani derdim ya bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;
/>"Bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z olsun"
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak da
/>Bu bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirimiz olsun;
/>"Bir veda havas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒" olsun!!!!!
/>
/>Ben ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ran, kan k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir sevda istiyordum
/>Sen ise terketmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin zaman ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordun...
/>Son kalle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?li├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ben yapmayaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>Veda s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ sana yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
/>Ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu bil ki;
/>BEN SEN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ SEVG├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ OLARAK HAYATIMA ALMADIM K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░!!!
/>
/>Yusuf Hayalo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lu'nun dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i gibi:
/>"y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpar,
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpar A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LARSIN
/>Sen art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k buralarda duramazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n"
/>EVET...
/>Sen art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekte duramazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...
/>
/>Her saniyesi ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kokan bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>Ben zaten en ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ta bitirmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim
/>Seni bir sevgili olarak
/>H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R ZAMAN SEVMEM├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M...!!!
/>
/>Veda etti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in zaman
/>Yani son telefonda
/>hala g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lebiliyordun
/>Demek sen de sevmiyordun...
/>Zaten bunu her s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nden anl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordum...
/>
/>Hadi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi git i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine
/>Seni sevgili olarak sevmeyi denedim
/>Ama olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Hani derdim ya romantik de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te o sana s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im en b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k yaland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...!!!
/>
/>Namert bir sevdan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n pen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žesinde,
/>Can ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mekten son anda kurtulduk...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tiraf edeyim iyi vakit ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirdim
/>Ama dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im gibi seni asla bir sevgili olarak g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmedim...
/>
/>Sanma ki duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m harab oldu...
/>Dedim ya ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan en fazla
/>Bir-iki sat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir yazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>O da i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde sevgi olmayan bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir olur!!!

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments