Gnderen Konu: Karasu Myo Muhasebe Ve Vergi Uygulamar???????± ( Tan???????±????????ma B???????¶l???????¼m???????¼ )  (Okunma says 3008 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd Kadir_

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 10
  • Site puan: 0
Merhaba arkada????????lar.  Siteye biraz g???????¶z att???????±m Karasu MYO Muhasebe ve Vergi uygulamalar???????± b???????¶l???????¼m???????¼n???????¼ kazanan baya arkada???????????????±m???????±z var.  Bende Muhasebe b???????¶l???????¼m???????¼n???????¼ kazanan arkada????????lar???????±m???????±z i???????§in ???????¶zel bir konu a???????§ma gere????????i duydum.  ???????°smim Kadir.  Karasuluyum bende bu sene Karasu MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamalar???????± b???????¶l???????¼m???????¼n???????¼ kazand???????±m ( i.  ???????) Karasuyla ilgili her konuda elimden geldi????????i kadar yard???????±mc???????± olmaya ???????§al???????±???????????????±r???????±m.  ????????imdiden b???????¶l???????¼m arkada????????lar???????±m???????±z tan???????±????????al???????±m kayna????????al???????±m istedim  ;)
/>???????°leti????????im bilgilerim profilimde yaz???????±l???????±d???????±r sayg???????±lar
« Son Dzenleme: Austos 29, 2010, 02:32:33 Gnderen: Kadir_ »

evrimd rahmikerem

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 5
bende karasyluuym kadir ama ben birinci ???????¶????????rteim muhasebee

evrimd Kadir_

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 10
ben i. ???????¶ bakal???????±m nas???????±l gececek 2 senemiz

evrimd rahmikerem

• Tanr???????± Misafiri
  • *
bence karsu ???????§ok g???????¼zel karsyluuym ve karasu ???????§ok g???????¼zel bir yerrrr

evrimd VanHelsing

• VanHelsing
  • Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 56
  • Site puan: -3
  • Suya Yazi Yazmak Gibi Seni Sevmek..!
    • http://www.vanhelsing.net/home.html
bende karasyluuym kadir ama ben birinci ???????¶????????rteim muhasebee
/>
rahm???????± baban imam m???????±yd???????± sen???????±n..
"Istanbul dokuz renk bu gece ve hepsi siyah???????±n ???????¼st???????¼nde, Uyuduklar???????±m geliyor akl???????±ma, Bir g???????¼n uyanmad???????±???????????????±m???????± d???????¼???????????????¼nd???????¼k???????§e, Utan???????±yorum esnemelerimden, Ayr???????± kald???????±???????????????±m???????±z her g???????¼n tek d???????¼???????????????¼nd???????¼???????????????¼m; Acaba sorar m???????± biri seni? Gitti diyemem ki, Sen diye gitmedin diyene cevab???????±m zor...''Bende gelsem sevgilim, Beraber terk etsek beni''
/>Suya Yaz???????± Yazmak Gibi Seni Sevmek..!

evrimd rahmikerem

• Tanr???????± Misafiri
  • *
evet de sen nerden tan???????±yon beni

evrimd meyilma54

• KATI SAKARYA-SPOR'LU
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1308
  • Site puan: 15
  • Yakar Ge???????§erim
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2002
d???????¼nya k???????¼???????§???????¼k be rahmi.. :di????????lek: :di????????lek:

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments