G÷nderen Konu: Sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Dedektifler Zuha:d  (Okunma sayřsř 1038 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n detektif olmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zere polis te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kilat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝racaat etmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler.
/>Yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ icap eden bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ imtihandan birini idare etmek de Komiser K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m'a d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝sm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s. Komiser K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ózim birinci kiza be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? saniye m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ddetle bir dosyadan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kartt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir resmi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âstermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve "S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m" demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? "Bu bir su├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlunun resmi, bu adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bariz ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzelli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i var? Bunu ileride nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n?"
/>K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir durmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok kolay" demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? "Adam tek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝" Komiser K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m resime bakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve "K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu resim profilden, yani yandan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Tabi tek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âreceksin..." demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ resimi ikinci k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsterip ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ suali sormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve "Bana bak" diye ilave etmis "Do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st
/>bir cevap ver"
/>Ikinci k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z "Bu adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok kolay" demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n tek kula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var" Komiser K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m "K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m" diye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? "Bu resim profilden dedik yaa!...Adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n surat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âremiyoruz. Onun i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝, ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu bilemeyiz..."
/>K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za "K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir cevap vermeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalis. Beni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žildirtma. Bu adamin bariz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzelli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i nedir, bu adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ileride nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n?" diye sormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z "Bu adam lens tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor" diye cevap vermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>Komiser K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m saskin, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n resime bakm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ama adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n lens tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p takmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ni bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ anlayamam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Merak etmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? adamin dosyas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p okumu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, dosyadaki bilgiye g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre hakikaten adam lens tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>Komiser K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za hayranl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde "Aferin be k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m" demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? "Do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru bilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sin. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n lens takt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ resimden nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l anlayabildin?" K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok kolay" diye cevap vermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
/>"Tek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝, tekkulakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k takacak hali yok ya !!"

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř V├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęnd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ętta

• Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 2986
  • Site puanř: 675
  • FakŘlte: Fen-Edebiyat FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2001
a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamak istiyorum bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ede tek ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

Fark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve Tarz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sen olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒! Ya tam susturacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yada kan kusturacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, bu hususta ne kural nede kral tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.   [serden]

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamak istiyorum bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ede tek ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
abi otur selpak getiriyom :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř elis

• elif
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1862
  • Site puanř: 88
  • Beklemek Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iddetlidir...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
ya ama bu kadar da dalgaya al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmaz ki  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: fenaa :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarla tokala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamak,
/>Dokundurmamak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yaslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na,
/>Ya da bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini belli etmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin o yeni adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a.
/>
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hep ellerinin tersiyle silerler...

ăevrimdř■ř zebani57

hakediyorlar ama :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>
/>

/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments