Gnderen Konu: Haz???????±rl???????±k Zorunlumu  (Okunma says 2476 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd cosef_07

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 5
  • Site puan: 0
Haz???????±rl???????±k Zorunlumu
« : Austos 24, 2010, 04:00:07 S »
Bu sene elektrik-elektronik m???????¼h (i???????¶) kazand???????±m ancak haz???????±rl???????±k okumam zorunlu mu bilmiyorum l???????¼tfen yard???????±m edin. Bide har???????§ paralar???????±n???????±n ne kadar oldu????????unu nereden ???????¶????????renebilirim.

evrimd isletmekonomist

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 282
  • Site puan: 8
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2008
Ynt: Haz???????±rl???????±k Zorunlumu
« Yantla #1 : Austos 24, 2010, 04:02:46 S »
2008 de zorunluydu ama ????????imdi kalkt???????± diye biliyorum ge???????§en sene kalkm???????±????????t???????±

evrimd cosef_07

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 5
« Yantla #2 : Austos 24, 2010, 04:12:02 S »
peki muafiyet s???????±nav???????± nedir 17 eyl???????¼l de s???????±nav varm???????±???????? ben ba????????vurmad???????±m bi????????e olurmu

evrimd mike_c

• ???????§ǿκکε√d???????­κ طę ∂ط???????­
  • Site Admin
  • leti: 8544
  • Site puan: 1091
  • Y???????¼r???????¼ be ko???????§um kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #3 : Austos 24, 2010, 06:38:23 S »
peki muafiyet s???????±nav???????± nedir 17 eyl???????¼l de s???????±nav varm???????±???????? ben ba????????vurmad???????±m bi????????e olurmu
/>

/>ilk y???????±l zorunlu ingilizce dersi var. girip de 50 puan???????± ge???????§ersen muaf olursun dersten. girmezsen de 2 d???????¶nem boyunca iki????????er saatini derse verirsin :)

/>
/>

/>Benim hi???????§ soran???????±m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar???????±m d???????¼???????????????¼ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d???????¼???????????????¼nce olmasa, yan???????±na gelsem, kuca???????????????±na yatsam, kendimi falan kollamadan, g???????¶zlerimi kapasam, bir g???????¼n...Tek bir defa b???????¼t???????¼n maskeleri, b???????¼t???????¼n maskeleri kenara b???????±raksam, kendimi savunmadan, nas???????±lsam, neysem, ne kadarsam o i????????te, k???????±vr???????±lsam yan???????±na, tek bir g???????¼n...

evrimd mayzner

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
« Yantla #4 : Eyll 06, 2010, 02:36:32 S »
17 eylul saat ka???????§ta bileniniz warm???????±

evrimd mike_c

• ???????§ǿκکε√d???????­κ طę ∂ط???????­
  • Site Admin
  • leti: 8544
  • Site puan: 1091
  • Y???????¼r???????¼ be ko???????§um kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #5 : Eyll 07, 2010, 04:15:39 »
17 eylul saat ka???????§ta bileniniz warm???????±
/>

/>10.00 da

/>
/>

/>Benim hi???????§ soran???????±m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar???????±m d???????¼???????????????¼ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d???????¼???????????????¼nce olmasa, yan???????±na gelsem, kuca???????????????±na yatsam, kendimi falan kollamadan, g???????¶zlerimi kapasam, bir g???????¼n...Tek bir defa b???????¼t???????¼n maskeleri, b???????¼t???????¼n maskeleri kenara b???????±raksam, kendimi savunmadan, nas???????±lsam, neysem, ne kadarsam o i????????te, k???????±vr???????±lsam yan???????±na, tek bir g???????¼n...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments