G÷nderen Konu: Bayhi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž' Ten Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar Sonra Merhaba.........  (Okunma sayřsř 848 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř bayhi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž

• Olur mu Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 692
  • Site puanř: -39
  • T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK
tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara selamlar.. Sakaryadan ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m nice ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirler gezdim.. En sonunda  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░zmir'e demir att├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..  eski dostlar yeni arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar aran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda olam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.. Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce bu sitede edindi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im muhte├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?em dostluklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na diyorum kii. Bu mesaj├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ okuyan ve izmire yolu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en kim olursa olsun e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma ihtiyac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursa bana cevap yazmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeter... gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žsa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar Allah'a Emanet olun ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░zmirde bir karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu unutmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n..

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments