G÷nderen Konu: Alex A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k Senin Ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n  (Okunma sayřsř 797 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
http://www.dailymotion.com/video/x5zdec_alex-ayk-senin-adyn_music
/>
/>Vurur o ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?o├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am vakti sevi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irken  r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zgarla
/>Bombo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? sokaklarda yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma
/>Zaman akmaz sanki yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k sarar birden
/>O zaman hayal olur ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden
/>
/>Bana seni seven bir kalp bile b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>Senden bu ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hesab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž sormad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er senin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin bir intikam pe├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?indeysem
/>Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>Beni cehennemde cay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r cay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r yaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>
/>Yeter sana g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m yok demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim inanmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>Affet beni deseydin kollar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>Oysa bana yalan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tin hatal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer demek inan zor
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝; a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k senin ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř elis

• elif
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1862
  • Site puanř: 88
  • Beklemek Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iddetlidir...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel yaa  :agla:
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarla tokala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamak,
/>Dokundurmamak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yaslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na,
/>Ya da bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini belli etmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin o yeni adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a.
/>
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hep ellerinin tersiyle silerler...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments