G÷nderen Konu: Sakal Tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Olurken Dikkat Edilmesi Gerekenler  (Okunma sayřsř 9477 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř isletmekonomist

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 282
  • Site puanř: 8
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2008
1)Tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olmadan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ normal sabunla y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>
/>2)K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rmeden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z nemli olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>
/>3)├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ene altlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yukar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru kesilmeli
/>
/>4)E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bidaha kullanacaksak kurutup yerine koymal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/>5)Tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olduktan sonra hafifce cilt kremi kullanmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/>6)Sert sakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olanlar tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ile 2 dk. k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yumu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?atmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsa 3dk k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ beklemelidir
/>
/>7)Rahat ve zahmetsiz bir tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin iki g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde bir tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olunmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>
/>8)Yeni tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olunmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ze el de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?memelidir
/>
/>Bunlara dikkat edilirse cilt daha sagl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve parlak kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r,herkese s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒hhatli tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar
 :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>

ăevrimdř■ř Muse

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 24
  • Site puanř: 0
Ben o sabunu bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rtemiyorum k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorda b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle tam k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vama gelmiyor bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ya:D ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k :D onun s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nedir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stad. . .  yemek tarifi sormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi oldu ama idare et :D

ăevrimdř■ř isletmekonomist

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 282
  • Site puanř: 8
  • Kayřt D÷nemi: 2008
Ben o sabunu bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rtemiyorum k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorda b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle tam k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vama gelmiyor bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ya:D ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k :D onun s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nedir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stad. . .  yemek tarifi sormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi oldu ama idare et :D
/>
valla onun tekni├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini berberler biliyor su ile falan orant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmak gerekiyor o y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeli tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kullanmak  ;D

ăevrimdř■ř Muse

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 24
Ben makineden yanay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yine :tih: tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? makinesi en iyisi :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

ăevrimdř■ř cannfree

• Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 362
  • Site puanř: 16
bir ipucu da benden
/>
/>soru: du├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âncemi yoksa sonra m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olunmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ?
/>cvp:  du├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tan sonra. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ cildiniz daha yumu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r hale gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olur  ;)
/>

ăevrimdř■ř aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 5124
  • Site puanř: 204
  • ' pRagmatizm...!!
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ÂnemLi durumLar d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda makine iLe aL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum..
/>
/>son 1 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒Lda sadece 2 kez usturaya vuRdum :)
' ....Bazen, daha sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Lam in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aa etmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRap veRin.. ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝R├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen bedeni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRapLa y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan..sonRa da beni biR bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeye sessizce g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř Tricky

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 45
asdasdasdas :D :D g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir bilgi herkez okumal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :D:D

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • Kayřt D÷nemi: 2007
kimse bu kadar ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yordur eminim. bunu okuduktan sonrada bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ uygulayacaklar olmayacag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan da eminim  :D
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř V├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęnd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ętta

• Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 2986
  • Site puanř: 675
  • FakŘlte: Fen-Edebiyat FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2001
K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa film ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekiyorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bize Bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde tra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? oluyorum diye askerde komutandan f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža yedim  tih. tih.
/>
/>

Fark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve Tarz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sen olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒! Ya tam susturacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yada kan kusturacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, bu hususta ne kural nede kral tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.   [serden]

ăevrimdř■ř cannfree

• Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 362
  • Site puanř: 16
kimse bu kadar ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yordur eminim. bunu okuduktan sonrada bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ uygulayacaklar olmayacag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan da eminim  :D
/>

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi hangi marka jilet daha iyi, ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ falan mevzular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž girmeyelim. :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
/>walla ben nerdeyse tamam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istemd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olarak y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k oldu art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k  ::)
/>siz bu brad ler (pitt olan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒), k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒van├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar tatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar, vendettalar, cannfree ler kolay m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iyor zannediyorsunuz  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
« Son DŘzenleme: A­ustos 21, 2010, 11:53:45 ÍS G÷nderen: cannfree »

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments